Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol kellene társat keresnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kellene társat keresnem, ha nem tinderen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem is tudom, hol kezdhetném, egyszerűen kezdek elkeseredni. 2 éve kezdtem el tinderezni, azóta volt egy féléves kapcsolatom, de egyszerűen nem érzem azt, hogy a napi 2-3 matchem közül bárki is hozzám való lenne.


Itt vagyok 21 évesen, hamarosan végzek az alapszakommal, vannak ambicióim, terveim, nem élek kicsapongó, dorbézoló életet, és egyszerűen nem találok egy hozzám hasonló párt...


Mit ronthatok el?



2022. szept. 24. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyetem pl. nagyon jó lehetőség ismerkedésre is, használd ki amíg nem végzel.
2022. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Én nem tudtam egyetemen ismerkedni, mert elég beltenyészetes volt, ott màr mindenki mindenkinek az exe volt, ráadásul utáltam bulizni. Csak a neten tudsz ismerkedni, ha keveset mozdulsz ki, ès nincs nagy baráti köröd. Próbálj fb csoportban, közös érdeklődés alapján, vagy játsz valami játékkal, ahol van chat ablak is.
2022. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Badoo, Fb társkereső, való élet, itt, ahol jól esik
2022. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Annyi társkereső oldal vagy app van még. Vagy marad, hogy minél többet mész emberek közé.
2022. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Egyetem, koli, rendezvények, baráti társaságok stb.

A lényeg, hogy élőben.

2022. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!