Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfinak nincs lakása,nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfinak nincs lakása,nők szemében lúzer, semmit sem ért el, ha a nőnek nincs lakása férfi szemében az teljesen jól van, mert magasak az ingatlan árak?

Figyelt kérdés

Egy hete olvasgatom itt vissza a kérdéseket, nemrég regisztráltam.

Utóbbi egy két évben hihetetlen sok ellenszenves válasz jön a társkeresős kérdésekre.

Tudom többségét trollok írják de belegondolni is rossz, hogy a másik részük normál ember, és ezt teljesen normális emberként is gondolja, amit kérdeztem.

Miért gondolkodnak így?


2021. ápr. 28. 17:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
53%
Nem igaz. A férfiak még jelenleg is előnyben vannak a nőkkel szemben a munkaerőpiacon. Még mindig él a patriarchátus. Ezek után teljesen normális, ha egy nő többet vár el ilyen szempontból, mint egy férfi.
2021. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen előnyről beszélsz a munkaerőpiacon.

Átlag emberek, akikből a legtöbb van, multiknál, gyáraknál, azonos fizetési lista van nőknek férfiaknak.

Sehol nem tapasztaltam volna ilyet, amit te írsz.

Lehet hogy igazgatók körében van, de az nem a normál melósok szintje.

2021. ápr. 28. 17:38
 3/40 anonim ***** válasza:
96%

A gyakorit kérlek, hogy ne vedd alapnak. Itt nagyon sok az elkorcsosult troll/nagyzoló ember.

Én se várom el. Szerintem a többség sem. Nem a tárgyi dolgoktól leszel több és nem ezért fognak megszeretni. Aki igen, az ugye...


26/N

2021. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
53%

Nemrég regisztráltál? Kár volt.

Itt a nőgyűlölő pasik fogják troll és kamu kérdések és válaszok áradatával felvázolni neked, milyen ocsmány népség a NŐK.

Minél tovább olvasgatod ezt a sok kamut, annál eltorzultabb képet kapsz a nőkről.

Jó szórakozást!

2021. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Néha olvastam olyan dolgokat, hogy jobb lett volna ha meg sem nyitom.

Azért a való életben nem ezt tapasztalni, de itt az online térben,nagyon ez a vélemény.

2021. ápr. 28. 17:55
 6/40 anonim ***** válasza:
77%
Akkor feleslegesen regisztráltál, itt ez van.
2021. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
42%

Azért van ilyen kettős mérce, mert komoly versenyhelyzet van a nőkért, így ők aztán válogathatnak és feltételeket szabhatnak, a férfiak pedig örülhetnek, ha "kapnak egy esélyt". A férfiaknak kell teljesíteni, a nők meg a nyertest kiválogatják.


És amúgy is, a nőknek az az érdekük, hogy a férfiakkal teremtessék meg a kényelmes élet feltételeit, ez mindig is így volt. Gondoskodhatnának erről természetesen maguk is, de hát egyszerűbb kemény munka, kitartás és szorgalom helyett ugyanezt puncival elérni.

2021. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
37%

"milyen ocsmány népség a NŐK."


Nem a nők az ocsmányok, hanem a helyzet, ami ennyire a nők felé lejt. És a nők bolondok lennének ezt nem kihasználni, ha egyszer adott.

2021. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%

1 ez f..szsag.


Akkor miert van sok poz utan az, hogy no? Titkarno pl. De recepcios ferfit milyen gyakran latsz? Vagy irodai munkast, ami nem IT?


Barhol dolgoztam, majdhogynem egyedul voltam ferfi.


Az a no, aki az anyagi dokgaidon lovagol, meg egy akaratos kislany, aki apukat keres.

2021. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Igen, így van.
2021. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!