Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak ez alapján kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ez alapján kellene döntened, melyik férfival/nővel randiznál szívesebben?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Van egy (jól nevelt) gyereke, a másik szülő nincs a képben egyáltalán
Van egy (jól nevelt, lakásban tartott) kutyája/cicája, akit családtagnak tekint
Nincs sem gyereke, sem állata, de a szüleivel él és nagyon szoros a kapcsolata velük
Egyedül él
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Csak ez alapján egyedül a gyerekes az amelyikkel nem szívesen. 25 vagyok, szóval korombelinél ez fiatal gyereket jelentene, akivel még sokat kell foglalkozni. Ha már idősebb lenne a gyerek, akkor az sem lenne gond.
2022. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen mindentől függetlenül azzal, aki egyedül él, ugyanakkor a gyerekesre szavaztam, mert nekem is van kettő és nem szeretnék több sajátot, ezt pedig legnagyobb eséllyel egy másik elvált-gyerekes fickóval tudnám úgy összehozni, hogy senkiben se legyen tüske.
2022. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Az 1. kivételével mind.


Bár...gyerek függő is. Pl. ez kivétel: [link]

2022. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Gyerek nem.

Szüleivel él, az az én koromban még okés én 24 vagyok.

Kutya meg nekem teljesen rendben van, semmi kifogásom ellene.

2022. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kutya / cica, ill. egyedül él ugyanolyan szinten "jöhet", ha személyiségre szimpatikus. A gyerek sem kizáró ok, de én nagyon nem értek hozzájuk, félnék, hogy nem sikerülne megtalálni vele a hangot, türelmetlen is vagyok hozzájuk. A családdal való nagyon szoros kapcsolat nagyon zavarna (tudom, milyen az, amikor vki az anyját a feleségénél és a saját gyerekeinál is jobban szereti és többre tartja, amikor az messze van a tökéletestől, és finoman fogalmaztam... apám ilyen anyuci pici fia típus, párkapcsolatra köszönöm, nem kell, pokol lenne).
2022. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!