Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ki a jobb pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ki a jobb pasi? Melyikkel randiznátok szívesebben?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Elárulom, hogy mindkettő futballista. Lehetőleg indokoljátok is meg, hogy miért preferáljátok egyiket a másikkal szemben. Az első 10 vélemény után reagálok a válaszokra.



2018. jan. 5. 22:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon választani kell, akkor inkább az első. Ő komolyságot sugároz ès megfontoltságot, míg a másik inkább ilyen kis csibésznek néz ki. Ők pedig nem az eseteim.
2018. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Számomra egyik sem helyes. Nem jön be az arcformájuk, nem tetszik az arcuk.


De ez csak az én, egyéni véleményem.

Másnak meg úgyis más lesz, szóval nyugi. :)

2018. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Noblesse Oblige ***** válasza:

Első.

Indok: mert hasonlít nessajra. Más különösebb oka nincs.

2018. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. szimpatikusabb arcra. Nem annyira tudom megindokolni, hogy miért. Egyébként úgy általában nem kedvelem a focistákat, de éppenséggel köztük is akadhat olyan, aki tetszene.
2018. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első bérgyilkosnak vagy sorozaterőszakolónak néz ki, a második meg úgy vigyorog, mint akit most engedtek ki a diliházból. De ha ezeket megpróbálom félretenni, a második szimpatikusabb, kedvesebbnek tűnik.
2018. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a szakállat, bajszot annyira sem. Szóval egyik sem.

Ha nagyon választani kell, akkor az első. A másodiknak nagyon nem jön be a haja, bár legalább mosolyog.


Kép alapján nehéz, mert egy emberhez hozzátartoznak a mozdulatai, beszéde, kisugárzása, viselkedése, amelyek sokat tudnak az összképen javítani, de rontani is.

2018. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az első talán inkább, imádom a világos színű szemeket. De mindkettő szimpatikus számomra, jól néznek ki.:)
2018. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

*szemszínű Bocsi :D

Istenem, de rasszista bunkónak néz ki az előző megjegyzésem...:DDD

2018. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
második mert kreol vagyok en is, es sokszor en viszem haza a not nem pedig a ho feherke szoke herceg aki drakula rokon. = D
2018. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Elsö, mert a vékony pasikat szeretem, neki olyan karakteres arccsontja van.
2018. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!