Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alábbi két férfi közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi két férfi közül melyikkel randiznál szívesebben?

Figyelt kérdés

1) Van jogosítványa, kocsija viszont nincs érettségije csak egy szakmája és a fizetése nem éri el a nettó 200-at.


2) Nincs jogosítványa ergó kocsija sem, viszont van érettségije és egy piacképes szakmája és a fizetése nettó 200 felett van.


Aki úgy van vele hogy egyikkel sem, az lécci akkor ne írjon. :)



2021. márc. 2. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
2, mert rám is ezek igazak.
2021. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján a 2). Jogosítványom van, ha kell, az utazást pedig autó nélkül is meg lehet oldani, sőt, néha jobb is más módon. Az én fizetésem bőven nettó 200 felett van, így nyilván jobb, ha ilyen szinten is hasonlóan állunk. Több embertől is olvastam, hogy sok férfi nem szereti, ha ő keres kevesebbet (nem tudom mennyi valóságalapja van), így ez nem lenne érvényes, valamint ha mindkét fél hasonlóan áll, tervezni is jobban lehet.
2021. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2, azért egy érettségi nem olyan nagy kunszt, hogy ne lehessen letenni.
2021. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2.
2021. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2, de nem azért mert "jaj, nő vagyok, pénz pénz pénz!" hanem mert a kocsit nem tartom létfontosságúnak, ellenben az érettségi ma már mindenhova alapkövetelmény, és - magamból kiindulva, bár igyekeztem de sosem voltam éltanuló - elég könnyű letenni.
2021. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudat alatt biológiai oka is van, gondolj bele: Neked gyereket csinálni elég pár perc is, a nőnek 9 hónap.


Míg neked pusztán szaporodási szempontból kedvező lehet összejönni bárkivel, a nőnek érdemesebb megválogatni, hogy kinek az alapanyagából érdemes 9 hónapig "testépíteni" (hehe, érted)


Ez így furán hangzik, tudom, de ez van :D

2021. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok, nagyon nem ide akartam, bocsi
2021. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első el tudja magát tartani ennyi pénzből, és nem másokat pumpol, nincs adósságban, akkor mind a kettő szóba jöhet, mert alapvetően nekem sem az autó, sem a kereset nem középponti kérdés (éltem együtt komoly kapcsolatban nettó 120-at kereső, jogsi nélküli férfival, nem ezek miatt mentünk szét. és szerettem), amíg az illető tényleg el tudja magát látni, és nem mástól várja azt, hogy kitartsa. Ha az első nem tudja magát eltartani, akkor a 2. Meg nyilván nem mindegy a személyisége, sőt, az a legfontosabb.
2021. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy D kosár férfi változata?

Ő is valami hasonló kérdésekkel kezdte :D

Egyébként nekem nem fontos a kocsi, szóval a 2.

2021. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Meséljetek ,nagyon sok olyan munkárol tudok ahol nem alapfeltétel az érettségi! Nekem sincs és tök jól megvagyok a kérdésben szereplő összeget meg van,hogy 4 nap alatt megkeresem 🤷‍♂
2021. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!