Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek szakítás után, plusz depresszió miatt úgy eltorzul az arca, hogy az addig nőknél sikeres férfira, kb undormányként néznek a nők? Legalábbis ezt tapasztalom, persze 32 vs. 37 éves vagyok, szóval fiatalabb sem lettem...

Figyelt kérdés
Olyan 25-33 között kb minden héten randim volt, ha nem volt éppen párkapcsolatom, úton-útfélen kb minden 4. nő megnézett, rengeteg sok egyéjszakás kapcsolat. Aztán 31 évesen egy nekem nagyon tetsző nővel megismerkedtem, aki nem volt, amilyennek adta magát, megcsalt, plusz durván pénzéhes is volt (eleinte semmi jele sem volt), szóval hatalmasat csalódtam és több évig nőkre sem bírtam nézni, annyira összetört a dolog. ,,Szerencsére" azóta meg nem is kell ezzel törődnöm, mert most már ha 100 átlag nőnél próbálkoznék, akkor 100 utasítana el zsigerből (nem lettem kövérebb), csak valamiért. A szemeim sok számítógépezéstől tönkrementek, mármint jó a látásom, de kb olyan, mintha drogos lennék. Orvosnál voltam vele, semmi bajt nem talált rajta, de őt is megrémítette, hogy 7 évvel ezelőtti képen szép kék szemeim voltak, amit szinte minden 2. nő megdicsért, most meg kb azt mondják rá, hogy Jesszus... 32 évesen is, 10/9 nő 27 nek hitt, szóval még a fiatalabb nőket is be tudtam szédíteni, most meg ha azt mondom, hogy 37, majd mindenki azt mondja, hogy ,,azt hittem minimum 45 vagy"...
2022. szept. 26. 16:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs. Olyan viszont van, hogy egyszerűen öregszel, mint minden más ember a Földön...
2022. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Megöregedtél. Hajts most már a korosztályodra :D
2022. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyreszt megoregedtel, masreszt bem apoltad magad. Sport, jo kajak, friss levego, arckrem.
2022. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát haver, nagyon sokan vagyunk ebben a cipőben, egyszerűen 30-pár éves kortól elkezdünk öregedni, ami akkor is látszik, ha fiatalosabbak vagyunk vagy szerintünk nem látszik...én is így voltam, 25-30 maguktól jöttek a csajok, 30-32 már kevésbé...és paff, 34 fölött kb szinte semmi, ha próbálkozok, akkor is elhajtanak, pedig én sem változtam radikálisan (sőt, én kb semennyire sem)....ez van, a férfiaknál ez a 30-1-2-3 éves kor kritikus, azután kattan, változik valami....hidd el, nagyon sokan átélik ezt
2022. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4. Érzem, sajnos.
2022. szept. 26. 18:39
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Viszont ebben a korban már azért egy átlag faszi keres havi nettó 2-3 milliót. Az meg megint felrak minket a térképre nőknél...
2022. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ebben a korban már azért egy átlag faszi keres havi nettó 2-3 milliót."


vicces kölyök vagy

2022. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ellenben valahogy a nőkön, vagyis egy jó részükön nem látszik meg ez, egy jó részük 40 évesen is borzasztóan kapós, hiába nem milliomos, vagy milliomos feleség. Férfiakon 90%-ban ez a 33 feletti kor drasztikus fordulatot okoz a másik nem felé, nem lesz kelendő, csak ha tehetős, nőknél sok 40 körül virágzik, vagyis kolléganőim nulla arcápolással is, semmi mozgással szépek 37-42 évesen is. Persze ez sem mindig igaz, sok nőt ismertem az egyetemről, akiket most 37 évesne bottal sem, pedig akkor kb 100/98 férfinél pretty woman típusú csajok voltak. Szóal érdekes ez, szerintem 80%-ban genetika, mert én heti 2 sörnél többet nem ittam meg soha., nem dohányoztam, max sokat kávéztem (de sok nő többet ivott és mégis bombanők 35 felett is).
2022. szept. 26. 18:44
 9/20 A kérdező kommentje:
Én nem keresek 1 milliót sem (de minimálbéres sem vagyok), nemhogy 3 at. Lehet ezért nem vagyok a térképen már...
2022. szept. 26. 18:45
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

#7


Miért is? Átlagot írtam, nem csóró gyári munkást vagy havi 10-15 milliót kereső jól menő hedge fund managert/plasztikai sebészt/... 𝗔́𝘁𝗹𝗮𝗴𝗼𝘁. Az átlag pedig ennyit keres ennyi idősen. Ha te nem akkor sajnálom, de nem nálam van a hiba, hanem nálad. Vicces 𝗰𝘀𝗼́𝗿𝗼́ kiskölyök vagy ezek szerint ;).

2022. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!