Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyannal, aki RÉGEN nagyon komoly depresszióval küzdött és ennek a karján van 1-2, nem olyan durva, de észrevehető nyoma?

Figyelt kérdés
Ha az elején rákérdeznek, hogy mitől van az, akkor hazugsággal nem jó nyitni, másrészt elég nagy red flag lehet, főleg úgy, ha az adott nő még nem ismer igazán, hogy most milyen vagyok.
2022. júl. 29. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha visszaeső,akkor nem.
2022. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Negatív vélemények jöhetnek, de a provokációk nem érdekelnek, pontosan azért, mert tudom milyen a frusztráció, ne rajtam vezessétel le:)
2022. júl. 29. 16:16
 3/14 A kérdező kommentje:

*vezessétek

Ez nem az elsőnek ment, hanem úgy általában.

2022. júl. 29. 16:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is voltam mélyen depressziós. Tudom milyen.
2022. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Túl nagy a kockázat. Ha komolyra fordulna a dolog, családot alapítanánk, lennének nehéz helyzetek. Nem szeretnék olyan emberrel lenni, akinél különösen fennáll a veszély, hogy egy jövőbeli mélyponton öngyilkos lesz, magára hagyva a családját.
2022. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Minek egyáltalán ezt bevallani? Megmondod elestél annó és kész. Minek kell az ilyen multat magaddal cipelni?!
2022. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Ez átfutott a fejemen, hogy nem kell mindent tudni, de utálok hazudni, így ha rákérdez...
2022. júl. 29. 16:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát van az a szituácio amikor jobb ha nem tudja a másik.
2022. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Nálam kizáró lenne. Mert senki nem lát a jövőbe! Lehet szakításon lennénk és elkezdené hogy akkor öngyilkos lesz. És zsarolna érzelmileg
2022. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mathus ***** válasza:
67%

a kérdésre: a depresszióra való hajlam öröklődik. családi halmozódás esetén a helyedben erősen elgondolkoznék, hogy akarok-e gyereket. másrészt ennek a különösen súlyos változataiból nem lehet kigyógyulni, az epizódok visszatérhetnek. a megfelelő gyógyszeres kezelés és az időnkénti bennfekvéses gyógyszerbeállítás a súlyos visszaesés esélyét erősen csökkenti.

[link]

egyszer így-vagy-úgy, de ezt át kell hogy beszéljétek majd. és inkább az elején.

2022. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!