Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ne legyek depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek depressziós amiatt mert nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és nem akarok szexkapcsolatot arra néha lenne jelentkező...

Egy férfit se érdeklek komolyan

Sminkelek, jól öltözködök kövér se vagyok

Most is egy buli után offolt egy pasi mert nem engedtem neki a szexet első találkozáskor. 25 vagyok


2022. aug. 1. 15:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Azt a pasit ne is bánd szerintem.

Milyen korosztály érdekel?

2022. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Majd mindjárt válogathatsz a privát ajánlatok között.:)
2022. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

Én sorstárs.

Én azt csinálom hogy belevetem magam az életbe. Ital bulik. Offolom a nőlesős nőcsábászokat mert azok aztán betalálnak akiknek nem kéne. "Őrültködök"

Lesz egy egész hetem is szabad.szerintem egy nap sem leszek tiszta. Ez a terv.

2022. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

Az sem jobb ha van valakid, kezdődnek fél egy év után a kis páros játszmák.

Olvashatod itt ha akarod mivel is jár a párkapcsolat.

Tudom, ez nem vigasztal, de sok párban élő ember inkább szingli lenne.

2022. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Csak maradj depressziós, mert ez azt jelenti hogy belül selejtes vagy, valami gond van veled, ha komolyra nem kellesz senkinek. Persze sok férfi is egyedül van, de ők nagyrészt még csak az esélyt sem kapják meg, míg te igen, és még így is egyedül vagy. Ez gáz.
2022. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Privre:

Normalisan nem kellek ugye, ez a kiindulási alap.(pedig vékonyság van meg stb)

A bulizás meg őrültködés nem a pasikért van, hanem csak depresszio ellen. Kb lesz.rom tabletta szint. Csakazért is jol fogom magam érezni.

2022. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

#6

Ez nem megoldás, azt ugye tudod? Egy idő után már a bulikázást sem fogod élvezni. Inkább nézz magadba hogy miért nem kellesz senkinek, és dolgozz magadon!

2022. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Ezek alapján kellesz embereknek, csak te azokra buksz, akik könnyű prédára hajtanak.
2022. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

"...sok párban élő ember inkább szingli lenne."


Dehogy lennének. Aki képes arra, hogy egyedül legyen, az egyedül is van (tesz érte: szakít/válik).

Inkább sok a kapcsolatfüggő vagy társfüggő itt az oldalon is. Sírnak hogy nem jó a kapcsolat, de ki nem lépnének belőle.

Van aki csak a szex miatt marad benne, miközben már rég nem is szereti a párját. Van aki meg az anyagiak miatt marad benne a kapcsolatban, holott már rég nincs szex (nagyon leegyszerűsítve). Egyik sem jó hosszú távon.

Az meg elég elszomorító hogy az emberek nagy része már nem akar semmilyen módon elköteleződni, ha lehet már kis mértékben sem.

Ahogy a kérdező is írja, csak dugópajtinak kell. Használati tárgynak (szexuális segédeszköznek). Tegye a dolgát és menjen haza, majd akkor menjen legközelebb ha csettintenek neki. Nem csodálom, hogy a kérdező nem kér ebből a felállásból. Sajnos ilyen világot élünk és szerintem ez egyre inkább jellemző lesz.

Senki nem akar a másikhoz igazodni, csak legfeljebb addig amíg megkapja amit akar. Egó-vezérelt az egész társadalom. Önös érdekek mentén mindenki mindenből a jó részt akarja kivenni, de a rossz részből nem kér. Igazodni senki sem akar...

Erre szokták azt mondani, hogy megszoksz vagy megszöksz. Esetleg nem adod fel a keresést és talán találsz valakit aki nem csak szexre akar használni. 25 évesen még van időd, nem vagy elkésve. Nőként egyébként megértem a problémádat.

2022. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

7#

A depreszio öngyilkossághoz is vezethet. Inkább a bulizas szerintem meg.


Hiaba dolgozom magamom mert rájottem hogy nem akarok jó lenni, nem akarok tokeletes lenni nem akarok a pasiknak megfelelni, mert ugyis romlottak.(gerinctelenek megcsalósak kihasználósak nehezen tudnak szerelmesek lenni vagy hűségesek korrektek de ez mellett az elethez egy buta mulya balfékek vagy rondák. Minek legyen én istennő akkor? Ilyeneknek?)

2022. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!