Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden netes társkereső küldözget kamu üzeneteket, eggyezéseket?

Figyelt kérdés
Baddon már tapasztaltam, hogy rámírtak, és mikor visszaírtam, akkor az illető hölgy állította, hogy ő ugyan nem írt rám. Most a tinder is dettó ugyanez, igaz csak a smiley jött, amire azért reagáltam, de péntek óta semmi válasz, ahogy egy állítólagos eggyezésre se. Gondolom akkor ezek se valódiak. Nektek is ugyanez a tappasztalatotok?
2022. okt. 3. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most sokan ki fognak engem röhögni ezért a javaslatért, de én a vonatkozó üzenetekről készült screenshotok birtokában az oldal (badoo) adminjához fordulnék, hogy adjon már magyarázatot az effajta kínos helyzeteket eredményező anomáliákra.
2022. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 Az ötlet nem rossz, csak már nincsenek meg ezek az üzenetek, illetve ha jól emlékszem akkor az aplikációban le van tiltva a képernyőmentés.

Valahogy nekem az az érzésem, hogy ezek a kamu eggyezések, meg kedvelések inkább csak amolyan noszogatások, mert nemigazán lépek be az oldalakra, meg hogy fizessek elő, mert persze csak olyankor lehet látni ki is volt az. Az elején volt is előfizetésem, de azt láttam, hogy olyanokat adott akkor is be, akik nem a közelemben laknak, hiába állítottam be egy max távolságot, pl a tinder akkor is olyanokat ad be akit többszáz kilométerre laknak.

2022. okt. 3. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Saját tapasztalat: ha van asztali géped, azon egy csomó olyan dolgot meg tudsz csinálni, amit mobil eszközön nem. Én például egy cikket egy külföldi oldalon nem tudtam végigolvasni (előfizetéshez kötötte), míg az asztali gépemen simán sikerült.
2022. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha jól emlékszem akkor az aplikációban le van tiltva a képernyőmentés."


Jó nagy aljadékok ennek a programnak a fejlesztői, de ebben az esetben, ha van másik eszközöd, amivel fotót tudsz készíteni az okostelefonod képernyőjéről, akkor próbálkozz meg esetleg azzal.

2022. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A képenyőfotót még meg tudom oldani, de maradjuk az eredeti kérdésnél, hogy más is belefutott-e olyan dologba társkeresőkön, hogy kiderült nem is a másik fél küldött üzenetet vagy kedvelést, hanem az oldal üzemeltetői.
2022. okt. 3. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az internetes foskereső oldalak a pénzedre mennek és elakarják érni hogy fizess a szolgáltatásukért és így mindenféle botokat alkalmaznak vagy lefizetett nőket hogy csőbe húzzanak téged. Ingyenesen nincsen match vagy alig de ha fizetsz akkor naponta vagy 2 naponta van érdekes nem? Ezek ilyen pénzlehúzó oldalak és a szomorú az egészben hogy hiába fizetsz még utána is a bolondjukat járatják veled és onnan randid nem lesz ha csak nem nézel ki jól mert akkor fizetés nélkül is van match, fizetéssel meg főleg. Ha átlagos vagy akkor inkább próbálj élőben ismerkedni mert itt hiába fizetsz átlagos pasiként a nők semmibe fognak venni, én ezt tapasztalatból írom és a megint szomorú dolog a történetben az ha ilyen helyen mint a gyakori kérdések ezt le merem írni még én vagyok a sz.r és lepontoznak.
2022. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!