Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nincs barátnőm mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs barátnőm mert kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos kövér vagyok, 150+-os a 175 centim mellé. Kezd a 4xl-es ruha is kicsi lenni rám. Nagyon nehéz mozognom. Fáj mindenem. Sajnos az evés az egyetlen örömöm az életben de már egy bezabálás után olyan bélfájdalmaim vannak hogy pokol minden perc. A depresszióm súlyosbítja ezt az ördögi kört. Ráadásul nagyon bánt hogy sohasem volt még barátnőm. Nem kellek senkinek. Lehet azért mert így nézek ki? Vannak olyan férfiak akiknek kövéren is van barátnője de nekem sosem volt még. Hogy fogyjak le ha tényleg csak ez az ehy örömforrásom van?
2022. okt. 3. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért az evés az egyetlen örömöd, mert elveszi a lehetőséget a többitől. Nem lenne nagyobb öröm nőzni, mozogni, jól kinézni?


Keress neten diétás tippeket, egyeztess dietetikussal, pszichológussal, személyi edzővel. Bár eleinte napi 20 perc séta is több lenne, mint a semmi.

2022. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ennek az esélye 90%.
2022. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

van a TLC csatornán az Élet 250 kg felett.


Nézd meg pont neked való, nehogy eljuss oda.

2022. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan kérj lelki és egészsegügy segítséget. Nem szégyen és ha nem akarod, hogy pár éven belül elássanak, akkor ideje cselekedni. Ha máshogy nem is, de emeld fel a telefont és menj el beszélni hozzáértőkkel az adott problémáról.
2022. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ez nem gond, ha valaki életvidám, nem depressziós, csak szereti az életet, és enni is, ebben fog partnert találni.

A leírás szerint te minden bajod ellen az evésbe menekülsz, na a minden baj itt a gond, amíg a lelki problémáid nem ismered fel, és akarod megoldani a súlyod csökkenése sem okoz megoldást, persze erre is törekedni kellene hosszú távon. Első körben keres mentális segítséget, pszichiátert, pszichológust!

2022. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező troll! Vagy tényleg az a típus aki zabálás és a lustaság miatt tart itt. De az ilyen miatt van az általánosítás- ítélkezés!


Egy csomó olyan férfi van 90,100,110,120,130 kilóval akik nem eszik túl magukat. Mozognak vagy edzenek rendszeresen. Mégis kitolt velük az örökölt adottságuk vagy valami felderítetlen betegség nehezíti a normális testsúly elérését! De ők is ugyan azt a megítélést kapják mint a kérdező aki TEHET az kinézetéről.

2022. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Tessék fejben rendbejönni, egy pszichológus nagy sehítség lenne. Aztán jöhet a dietetikus és add le azt a rengeteg túlsúlyt.

2022. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Depressziós egészségügyi problémás 170 kilós szárazföldi bálna halad át

Nekem már volt két barátnőm (egyik kb 130-150 kilónál másik 170nél), de mellette arcilag tudom hogy nem vagyok ronda és mindkettejüknél tudom hogy a személyiségem nagyban közrejátszott és nekik a külső annyira nem számított

Néhány szokásos dolgot megelőzve, az egészségügyi rész nem kitaláció épp várok a CT-mre mert valamilyen szervi gyulladásom van, farkam köszönöm látom ha lenézek, mielőtt a súlyom feljött elég sokat sportoltam így nem mint Jabbát kell elképzelni

2022. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!