Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér pasiknak nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér pasiknak nem lehet vékony barátnője? (Anyagiak nélkül)

Figyelt kérdés
Azt nem értem amúgy hogy aki tudja hogy mi az oka a sikertelenségének. Pl tudja hogy vágó súlyban van! Az miért nem diétazik és sportol keményen éveken keresztül, hogy aztán 35 körül végre egy neki tetsző nő leálljon vele? Mindent meg kell tenni és nem a gyakorin sírni hogy incel vagyok de jófiú , fogadjátok el szép nők kövéren ! 😅
2021. aug. 12. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Troll.
2021. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Üde színfolt, hogy most nem az incelek vergődnek, hanem őket oltja valaki, de ennek a kérdésnek is annyi haszna van, mint az inceldurcinak. Mellőzzük az ilyeneket szerintem.
2021. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert lenyomni 10 fekvőt sokkal nehezebb, mint elviselni, hogy "nincs barátnőm mert dagadt vagyok". Utóbbira millió+1 kifogást lehet gyártani, mivel belekerül az egyén egy körforgásba, hangulati állapotba.. elfogadja a tényt és meg se próbál kijönni belőle, mert elhiszi, hogy igaza van.
2021. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne lehetne? Menj ki az utcára, látni fogsz ilyet.
2021. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Bolond.
2021. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es. Ugyanaz az incel ekezi felebaratait. Provokal, hogy az emberek veszekedjenek. En jelentettem is, bar nem sokat er.
2021. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6


De nem értem, egy incel miért ekézné a hozzá hasonlókat?

2021. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
7-es. Trollok miert leteznek? Miert kizart, hogy valaki incel is meg troll is? Most eppen nem kitalalt sztorival szorakozik, de ettol meg unatkozik. Nagyon.
2021. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Vékony nője csak a legszerencsésebb pasiknak lehet. Egy vékony nő "elit" kategóriában van, és ő ezt tudja is! Pontosan ezért ő is az elit férfi kategóriából fog választani
2021. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
A legtöbb duci fiúnak van batátnője miről beszélsz..azokkal van gond akik nem tudnak kommunikálni..
2021. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!