Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélye van egy extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy extrém kicsi intim méretű férfinek megtalálni a boldogságot egy hűséges, monogám, hetero párkapcsolatban? Nők és ilyen adottságú férfiak válaszait várom.

Figyelt kérdés
Kérlek, írd le a nemedet is, ha az nem derül ki egyértelműen a válaszodból, mert ebben a témában ez tényleg fontos.

2022. okt. 4. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az az extrém kicsi? Azért az nagyon nem mindegy...
2022. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan mikropénisz, de nagyon-nagyon kicsi, a 10-12 centis kategóriára gondoltam normál vastagsággal.
2022. okt. 4. 17:24
 3/22 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1es írja
2022. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Az még nem feltétlen vészes, kicsivel átlag alatti. Inkább az ebből fakadó önbizalom hiányod tehet tönkre egy kapcsolatot. Pedig a szex nem csak a "reszelésről" szól, a nők jelentős többségének nem hüvelyi orgazmusa van... Szóval simán ki tudsz elégíteni egy nőt ilyen mérettel is.
2022. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 4-es! :) Esetleg elárulnád a nemedet is? És minden válaszolót erre kérek, ebben a témában nagyon is számít, hogy ki mondja a választ.
2022. okt. 4. 17:30
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Keress olyan nőt,aki megvan a kicsivel is.N.
2022. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Nő vagyok (4)
2022. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is minden esélye megvan rá. Személyes tapasztalatom alapján tényleg nem annyira jelentős ez a méret-kérdés, mint a neten tűnik vagy mint a pasik gondolják. Nem éltem szűzies életet mielőtt férjhez mentem, és volt kapcsolatom kisebb péniszméretű pasikkal is. Furcsamód mindkét esetben a pasi volt hűtlen, nem én :D Nekem kielégítő volt a szex a vékonyabbal is meg a rövidebbel is. Nyilván szükség van a fizikai ingerlésre is, nem hazudok, de azért a legtöbb nő érzelmi alapon szexel, így a méret kevésbé hangsúlyos, mint akár a technika, és azon belül is inkább a pasi odafigyelése a nőre. Szóval a minőségi, jó szex csak részben múlik a méreten. Nyilván van olyan, hogy valakik nem illenek össze anatómiailag, egyszerűen nem "kattannak" jól össze a dolgok, ez mindig benne van a pakliban, de ez nagyobb szerszámmal is ugyanúgy előfordulhat- a férjemnek kifejezetten nagy pénisze van, neki a korábbi kapcsolataiban problémát is okozott, mert így akaratlanul is folyton fájdalmat okozott az exeinek, hiába, hogy egyébként egy végtelenül gyengéd és óvatos pasi (számomra első sorban emiatt kimagaslóan jó vele szeretkezni, nem a mérete miatt, amúgy, bár nekem szerencsére nem is okoz fájdalmat).


Szóval kérdező, bár megértem, miért aggódsz ezen, szerintem sokkal kevéssé lényeges szempont, mint azt hiszik a pasik általában, és egy jó kapcsolat kialakításában nem sok szerepet játszik.

2022. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 tamsin540 ***** válasza:
35%

A méret egy olyan dolog, amivel tényleg nem tudsz mit kezdeni. A nők pedig nem racionálisak amikor a péniszméretről van szó. Sokkal fontosabb, hogy a kicsikével hogyan játszasz és hogy mennyire van önbizalmad. A nő azt megérzi, ha neked önbizalomhiányod van a péniszméreteddel kapcsolatban.


Tudom, hogy neked mikrópéniszed van, az egy kicsit speciális eset, de azt akarom, hogy az "átlag alatti" gyakori kérdéseket olvasó férfi kollégák is lássák az írásomat.


Ha egy nő tisztel és szeret téged, veled akar lenni stb. akkor az ő szemében neked lesz a világ legnagyobb pénisze, ha átlag alatti vagy, akkor is. (Bár nem tudom, hogy hogyan jöhetett ki ez az "átlagos péniszméret", engem és a környzetemben senkit nem kérdeztek meg.)


Lehet neked 18+ cm-es, méteres véreres, ha ugyanezen nő már nem szeret téged, megcsalt és kilép a kapcsolatból, akkor az ő szemében neked lesz a világ legkisebb pénisze.


Feleségek még nem hagyták el a férjüket, mert kis mérettel áldotta meg őket a genetika, Isten vagy a természet, ami neked tetszik. Ne engedjétek, hogy a nők, férfiak és a társadalom megszégyenítsen olyan dolgokkal, amelyek fölött nincs irányításod: a magasságodat, szemszínedet, hajszínedet és a kopaszságot és végül a péniszméretet nem tudod befolyásolni. Ha a csajod elhagy, mert csóró vagy, akkor azon lehet javítani. Ha elhagynak, mert meghíztál és nem vagy izgató már, azon is tudsz javítani! A farokméreten nem.


Üdvözlet egy totál "átlag" péniszméretű férfitól.

2022. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Ez semmiben nem számít ha a duci nőket keresed. Ne a menő vékony (1000 másikkal faszival kefélő buliba járó) nőket keresd. Mert nekik nem leszel elég.
2022. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!