Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrém túlsúlyos hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém túlsúlyos hölgyek miért nem hiszik el, hogy sportos, jóképű férfi is imádhatja őket?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sokan bántják,cikizik a kövér nőket,de vannak akiknek tetszenek.Én is nagy rajongója vagyok a hatalmas méreteknek/200 kg körüliek az ideáljaim/.Amerikában természetes a kövér nő sovány férfi kapcsolat.Nálunk miért nem az?Miért kellene szégyellnem,ha a kövér nőket szeretem?

2018. márc. 2. 16:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem Amerikában vagyunk, ez egy elmaradott társadalom, elmaradott és cinikus (elő)ítéletekkel. A fiatalok között, ahogy látom, még nem ciki, de középsuliban basztattak érte rendesen, hogy nekem sem a csont és bőr lányok jönnek be. Azóta már volt pár kövér barátnőm, és kivételesen nagy nőkkel is szexeltem már (150kg). Inkább úgy látom, az a probléma, hogy a nagy lányokra mások is rámozdulnak, mert a kevesebb itthoni kövér nőért nagyobb a verseny, mint mondjuk UK vagy USA-ban. Szerintem vállald föl a vágyaidat, de ne erőltesd őket, és akkor előbb-utóbb jön egy szexi duci nő aki téged boldoggá tesz :)
2018. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert eloiteletesek az emberek főleg Magyarországon. . .
2018. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A médiát tekintik alapul, azt veszik mérvadónak.
2018. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
7%
Mert a sportos nők sem szokták imádni a kövér férfiakat.
2018. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért akad kivétel.Tudom,hogy az én ízlésem nem szokványos,de ettől még valóban imádom a kövér nőket.
2018. márc. 2. 17:16
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Hát pl azért mert itt a 200 kg az nem az átlag.

De most képzeld el a mentősöket ilyen esetnél. Nem szarnának be a röhögéstől az 100. Meg mondjuk buszra h szállsz fel, h mész moziba...


Egyébként még UK is hasonló ha erre gerjedsz.

Az Állam örülne a legjobban mert nem h a 65-t nem érnék meg de sanszosan a 45-t se.

2018. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is a "nagy" nők tetszenek, az ideálom 180+ magas és 120-200+ kg.


Sajnos még nem találkoztam vele :(

2018. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem volt 185 kg-os kedvesem,csodálatos volt vele.Nyomába sem érhetnek a sovány,manöken alkatú plázacicák.
2018. márc. 2. 17:44
 9/18 anonim ***** válasza:

#8 szerencsés vagy :)


nagyon tetszenek a 200 kg körüli nők, de nem találkoztam még soha

2018. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert ritkasàg szàm, hogy aki sportosan akar kinézni, az pont a túlsúlyosakat kedveli.
2018. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!