Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Spúr férfiaknak minek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spúr férfiaknak minek kell barátnő?

Figyelt kérdés

Akárhány fizetni nem akaró kérdés alatt megkérdezem, sose jön válasz.

Aki egy kólára sajnál meghívni egy nőt annak minek? Féltse csak a kis pénzét, és kész.


2022. okt. 4. 19:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Mert kufircolni azért szeretne.
2022. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
25%
szerinted mire kellenek a nők a férfiaknak?
2022. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%
Mert annyira spúr, hogy prostira se hajlandó költeni. Ingyen szeretné a puncit, de még egy kóla árát is sajnálja érte. Van, akinek összejön, ezek a ritka kivételek gondolom motiválják a kis pénzüket féltőket, de azért a legtöbbeknek ennél többet kell beleadniuk a dologba.
2022. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
27%
Ha a nők nem költenek a férfiakra az miért nem számít spúrságnak?
2022. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
23%
Spúr nőknek minek kell férfi?
2022. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
61%
Az én fiam 18 éves és tudja ha elhív randizni egy lányt akkor Ő fizet.Mert nem egy garasoskodó szardarab.És ezt nem mi szülők neveltük bele.Valahogy tudja hogy ez igy illik.Utána persze jön magától hogy a lány is meghivja fizeti a mozit vagy a vacsit vagy bármit.De én büszke vagyok a fiamra hogy ilyen figyelmes.
2022. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
18%
Mi az árfolyam mistansá lehet kapni egy kóláért?
2022. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
17%
Újra: Tehát mi az árfolyam mostanság, mit lehet kapni egy kóláért?
2022. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
7%

Na ez engem is érdekel! Én is meg szoktam kérdezni néha, és nekem sem jött még válasz.


De...én dolgoztam prémium autókereskedésben. Bejön az ember, kiválasztja a kocsit, majd meglátva az árat, közli, hogy annyi pénz a világon nincs, mutassak olcsóbbat...még olcsóbbat. Erre kitalálja, hogy abból is a fapados elég neki, az összkerékhajtás nem kell, ő tud vezetni, neki nem kell + 2M-ért. Majd megveszi azt, vagy azt sem, inkább megkérdi, hogy árulunk-e használtat, garanciával.


Ja, és sokan nem hozzák vissza a kötelező szervízekre, mert az pénz, majd ha elromlik, megnézi Géza bá', a falu végén, mert a fater Lada Niva gépét is ő csinálta 30 évig.

2022. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%

#4

Ennek egy oka van (bocs, vulgáris leszek): Azért, mert a f...sz ingyen van.

2022. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!