Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan barátnőtök, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan barátnőtök, aki mindig jobban tetszik a férfiaknak nálatok?

Figyelt kérdés

Múltkor történt egy olyan eset, hogy egy társaságban voltunk a legjobb barátnőmmel, ahol volt egy srác, aki tetszett és úgy éreztem, hogy talán én is neki. Semmi nem történt egyébként köztünk, csak tényleg úgy vettem le a testbeszédéből, hogy érdeklem. Aztán kicsit később kiderült, hogy még a találkozó előtt bőven bepróbálkozott barátnőmnél, ők ismerték már egymást, én új voltam a társaságban. Barátnőm szerintem elutasította, de azt nem tudom, hogy azért esetleg történt-e ez az köztük. Engem ez annyira kiábrándított, úgy érzem, hogy velem csak azért viselkedett így a srác, mert esetleg azt hitte, hogy tudok valamit a helyzetről vagy csak érthetően jóban akart lenni, mert elég szoros baráti viszonyban vagyunk a barátnőmmel, neki imponálva ezzel, hogy velem milyen jófej.

A barátnőm szebb nálam jóval, néha láthatatlan vagyok a pasik számára, amikor ott van, annyira elegem van ebből.

Ti hogy kezelitek, ha az egyik barátnőtökre szegeződik a figyelem legtöbbször? Ha nincs ott, akkor tudok ismerkedni, de bakker már kezdek aggódni, hogyha valakivel randizom, akkor lesz e pofája csorgatni a nyálát a barátnőmre, ha bemutatom őket egymásnak. Sajnos volt egy bunkó pasi korábban az életemben, aki velem kavart, de így is volt pofája kikezdeni vele, pedig csak az arcát látta, a személyiségéről fogalma nem volt.



2021. okt. 17. 23:33
1 2 3
 1/23 George34 ***** válasza:
41%

Úh csajszi, egy kicsit túl érzékeny vagy ezzel kapcsolatban, hidd el nem minden férfi egyforma.

Sajna nem tudok véleményt mondani rólad és a barátnődről, de ha olyan sok hapsit "elvarázsol" pusztán a látványa miatt, lehet példát kellene venned tőle, de mint már mondtam ez szubjektív.

Egy Férfi.

2021. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mégis milyen példát? Szabassam át az arcomat? Most nem tehetek arról, hogy így születtem. Nem igazán értem ezt hogyan gondoltad.
2021. okt. 17. 23:55
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Mert ezt pasik nem értik...

velem is volt ilyen, de 50-1 nek elvileg tetszettem.. ha csak nem azért amit fentebb leírtál.

2021. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Volt már ilyen esetem mikor belevolt magyarázva h mennyire megbámultam a "barátnőt", meg jól felfaltam a seggét a szememmel, közben azon filóztam h nézne ki az a térkő az előtéren és pont ő állt ott és pont elbambultam nagy gondolkodásomban és pont fogalmam sem volt ki az a virsliszájú szuka de zavart h nem megy arrébb.
2021. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
:DDD Ez aranyos, 24-es...
2021. okt. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
vagyis 4-es
2021. okt. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#4

Jól van, tehát félreértetted a kérdést. 🤦🏻‍♀️

2021. okt. 18. 00:27
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem értettem félre, a belemagyarázásra próbáltam reflektálni.
2021. okt. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, van bennem annyi hiúság, hogy nem kezdtem barátságba ilyen lánnyal. Volt olyan, akivel jó volt a kapcsolatom, de barátságnak nem nevezném. Ennek nem csak a hiúságom az oka. Egyszerűen nem ugyanazokban a körökben mozogtam általában ezekkel a lányokkal. Ők bulizósak voltak, én minek mentem volna velük petrezselymet árulni? Általában volt egy lekezelő, flegma stílusuk, ezzel se tudtam megbarátkozni.
2021. okt. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Milyen belemagyarázás?
2021. okt. 18. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!