Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, akinek volt már valaha életében egy éjszakás kalandja?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 20:49
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
47 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
16%

Persze, egy éjszakára...

De feleségül nem veszünk ilyet.

2022. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen egyéjszakás dolgokkal nem értem miért lenne baj. Mármint nyilván van egy szint, ami már betegesen sok, de ha az ember szingli, élvezibaz életet, az teljesen jó dolog. Inkább az lenne kizáró ok, hogy valaki házasságig várni akar a szexszel.
2022. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
80%
Hol a hiba?
2022. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
81%

És ezt honnan lehet megtudni? Első randis kérdés?

Mondjuk nem csodálkoznék. Amiket itt irogatnak egyesek, hogy miket akarnának tudni azonnal, pl más nemzetiségű exek, abortusz, meg efféle idiótaságok, amikhez idegeneknek semmi köze, és azonnali elhajtás jár értük. Szerencsére ezek nem általánosak, csak az itteni incelek agymenései.

2022. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
8%
#1 vagyok, köszi a hisztikét, lányok:)))
2022. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
36%

Nem, mert én sem csinálok ilyet, ill. soha nem csináltam. Csak hosszú távú, tartós kapcsolataim voltak. Összefeküdni egy idegennel elsőre pár óra ismeretség után putris.

30F

2022. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
7%

"És ezt honnan lehet megtudni? Első randis kérdés?"


nem első, hanem mondjuk második, harmadik, vagy talán a negyedik randin?


tudom, nem sok ilyenen voltál még

2022. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
94%

6

Ahhoz képest itt mindenki első randin, elsőre.

2022. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
41%

7-es

És ki az a hülye, aki bevallja?

Ha nem mondja el, honnan derülne ki?

KB sehonnan, hacsak nem volt a csaj egy orbitális k...va.

2022. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
30%
Azért az nem mindegy, hogy az illető egy 18 éves lány, akinek 2 éve heti 2 pasi jut, vagy egy 30 éves nő, akinek egyszer, még 16 éves korában volt egyetlen egyéjszakása...
2022. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!