Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz így gyermekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok Kedves Fórumozók!


Nem hittem volna, hogy egyszer arra szánom el magamat, hogy itt kérek segítséget, de egy próbát megérhet a dolog.

32 (lassan 33) éves férfi vagyok. Eléggé nehéz, összetett problémával küzdök. Úgyhogy kérek mindenkit, hogy kellő türelemmel, empátiával, értelemmel szóljatok hozzá!

Arról van szó, hogy egy ideje nagyon komolyan érzem, hogy szeretnék (természetesen saját) gyermeket. Azonban nem találkoztam még olyan nővel, akivel gyermekünk lehetett volna. Több kapcsolatom is volt, de mindegyik vagy az én, vagy az ő hibájából zátonyra futott, egyik se fordult sajnos komolyra.

Magamról azt mondhatom el, hogy egyetemet végzett (eü terület), stabil egzisztenciájú, káros szenvedélyektől mentes ember vagyok. Adok magamra, a kinézetemre; ha időm engedi, sportolni is nagyon szeretek.

Mindezek ellenére borzalmasan nehéz a pártalálás; pl munkahelyem jellegéből adódóan esélytelen, hogy ott bárkivel is meg tudjak ismerkedni. A zajos, bulis helyek nem éppen a terepeim; eléggé introvertált típus vagyok. Az internetes társkeresés "gazdag" tárházán is alaposan túlvagyok már.

Minden megoldásra nyitott lennék annak érekében, hogy legyen gyerekem.

Van-e itt esetleg olyan női sorstársam, aki szintén nagyon-nagyon vágyna már gyermekre, de még nem jött össze különböző okok (pl megfelelő társ hiánya) miatt? Esetleg tudtok-e hasonló cipőben járó ismerősről?

Természetesen néhány éve még arról álmodtam, hogy ennyi idősen már lesz feleségem/barátnőm, akivel szeretetben gyereket vállalunk, de ez ugye sajnos nem vált valóra.

Elsősorban lányok/nők válaszait, javaslatait várom, de bárki hozzászólhat, ha kellő intelligenciával teszi.



2022. okt. 5. 03:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Írtad, hogy a munkahelyed nem alkalmas ismerkedésre, a netes társkeresés bugyrait pedig megjártad. Mi a helyzet az élet többi területével? Tanfolyamok, hobbik, nyelvtanulás, szabadidős tevékenységek, baráti kör, külföldi utazás, nyaralás stb.?
2022. okt. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is kissé introvertált vagyok de (sajnos) muszáj kimozdulni ha az ember ismerkedni akar. Nem olyan szórakozóhelyre kell menni ahol 15 évesek vannak, hanem ami a te korosztályodnak megfelelő. Barátokkal el lehet menni, fesztiválokra, koncertekre, múzeumokba vagy csak beülni valahova meginni valamit. Nem tudom a munkád mellett mennyi szabadidőd van de ezekre azért hangsúlyt kellene fektetni. Sajnos egyik oldalnak sem könnyű.
2022. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm ugyanígy van, annyi, hogy nem eü. Területen dolgozik, korban is így áll.

Nagyon elkeseredett, mert ilyenkor màr szintén családot szeretett volna.


Mindig ugródeszkának hasznàlják a csajok, neki nem lenne gond az ismerkedés, csak màr azok a lányok, akik korban illenének foglaltak, vagy okkal nem foglaltak vagy épp nem találja meg őket, vagy sérültek lelkileg ( megbántották őket, válnak- gyerekkel válnak)

2022. okt. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemmel netes társkeresőn ismerkedtem meg. 13 éve vagyunk együtt, két gyerekünk van. Ha máshol nem tudsz én a netet javaslom, teljes őszíntességgel. Írd le, mit szeretnél, mit ajánlasz, semmi kamu és akkor valószínűleg olyan párt találsz, akinek te kellesz és megjátszanod se kell magad a kapcsolatban.
2022. okt. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Off: Eü terület miért nem alkalmas? Szerintem az egyik legalkalmasabb, mert talán ezen a területen a legvegyesebb a nemi eloszlás.
2022. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Nekem ugyan nem saját, de sok pozitív tapasztalatot hallottam társkeresőkről.

Szerintem aki ott megbízhatatlan, azt bárhol megismerheted, akkor is olyan lesz. Én nem adnám fel a helyedben az internetet.

Nagyon sok nő keresne "normális" pasit, csak nehezen jön össze.

2022. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyik munkahelyemen volt egy kolléganő, akinek szintén gyereket akart, de nem találta hozzá a megfelelő társat. Mostanra egyidős veled és továbbra is egyedül van. Mondjuk neki az nehezíti a dolgát, hogy pánikbeteg és volt, hogy azért szakított, mert pár hónapnyi kapcsolat után kiújultak a rohamai. Számomra mondjuk kérdéses, hogy volt-e összefüggés a rohamok és férfi személye között, mert szingliként is voltak ilyen időszakai.

Párom 30 éves volt, mikor megismertem és már ő is kezdte feladni a reményt a család alapításra.

Csak korodbeli lányt keresel vagy esetleg olyan 4-5 korkülönbség is belefér? Talán a 20-as éveik második felében járók közül több a szabad, mint a 30-as évei elején járók közül. Nagyobb merítés, nagyobb esély, hogy találsz egy hozzád illő társat. :)

2022. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

40 éves férfiként én is ebben a cipőben járok. Diplomás, dolgozó, sportos alkatú vagyok. De mit ér mindez, családalapítás nélkül? Gyerek nélkül? Volt egy jó pár kapcsolatom, de valahogy mindig sikerült beletenyerelnem a "tutiba" :) Nekem is vannak hibáim, de nem akkorák, hogy azon elvágódjon egy komoly kapcsolat.

Már tegnap azon gondolkodtam, hogy elkezdek keresni olyan fórumokat, ahol a nők donort keresnek. Egy percig sem vagyok hajlandó feladni, hogy gyerekem/gyerekünk legyen :)

2022. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hű, nekem nagyon furcsa, hogy a kérdező, illetve a 8as válaszoló ennyire vágyik gyerekre. A pasiknál szerintem ez ritka. Sok párkapcsolatban élőt ismerek ahol a pasi nemis igazán akar gyereket. Rapid randin vagy ehhez hasonló eseményeken nem gondolkoztatok?

25n

2022. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9


8-as vagyok. Rengeteg helyen próbálkoztam. És nem az a gond, hogy nem sikerülnek, hanem olyan partnerekbe botlok aki: házas de még nem tudja, hogy válna-e; nem házas, de nem akar gyereket; akar gyereket de partnerkapcsolatban megbízhatatlan; akar gyereket de anyagilag megbízhatatlan; akar gyereket de totálisan idegbeteg...

Bennem is van hiba, azt írtam is...de tényleg frusztráló, hogy 40 éves koromra nem találtam egy átlagos természetű családcentrikus nőt.

2022. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!