Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A cigányok társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányok társkeresési nehézségei mennyiben más jellegűek, mint a magyaroké?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom náluk hogyan működik a társkeresés, de az biztos, hogy sokkal kevesebb a szingli köztük, mert szinte mindenki huszonéves korára családos lesz. Aztán, hogy azután hogyan élnek együtt már más kérdés, de biztos ott nagyobb az egymásra utaltság, szóval nem válogatnak annyit társkeresés terén.

2022. okt. 7. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Hogy válogatunk, ők nem, nem feltétlen azt jelenti, ettől jobbak vagyunk... pont ezért ostorozom a magyar nőket, hogy hiába válogatnak, így is nagyon sok rossz döntést hoznak.

Én is idén jutottam el oda, hogy bár tudom magamról, hogy válogatós vagy, ez nem állapot, és muszáj vagyok a következő olyan embert szeretni és nem eldobni, aki esetleg nem tetszik, mert az ő szeretete az, ami megmenti a kapcsolatunkat. Nem várhatok örökké a tökéletesre, mert még ha igent is mond, semmi garancia, hogy 2 év múlva is úgy fogja gondolni (a szex már nem számít, nem azért leszek vele, hogy elmondhassam, meglett), fordítva kell gondolkodnom, aki nemet mond rám, fanyalgás nélkül viszonozzam.


32F

2022. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező! Olvasd el ez alatt a blogbejegyzés alatt:


[link]


a legelső hozzászólást (hozzászóló neve: Advanced Flight). Abban megtalálod a választ a kérdésedre.

2022. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező te most tényleg a cigányokból indulsz,azért itt a baj akkor már nem kicsi. Teljesen más a gondolkodásmódjuk mint nekünk.
2022. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem az egymásra utaltság miatt nem válogatnak annyit, hanem mert náluk még megvannak a tradicionális nemi szerepek.


Meg nekik van közösségi identitásuk, náluk nem divat a különleges hópiheség, akinek mindenhez IS joga van. Eleve nem jogok szemüvegén keresztül nézik a világot, hanem úgy, hogy mit tudnak elérni saját erőből. Akivel összekötik az életüket azzal szemben a lojalitás és összetartás meg az azonos kultúra ami fontos nem az, hogy beletehessék a seggüket a tutiba.


Még a legaljább tróger tolvajcigány sem a sajátjait lopja meg, pláne nem a párját, a szerelmét, akit tisztel és becsül.

2022. okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez a sok marhaság amit írtok , gyere le te jó isten ! Már nagyon kicsi %-ban vannak azok a cigányok akik nem a mai modern társadalmi szokasok szerint élnek . Az , hogy egyesek max ilyen 15iqval bíró alkeszt meg csővest látot az neírjon már marhaságokat.
2022. okt. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
XD amikor a ciganyokat kell istenitsd... Ennel nem sokkal van lennebb hallode
2022. okt. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
A cigányoknak mindegy, csak elleni tudjanak minél hamarabb minél többet, hogy jöjjön a segílyke.
2022. okt. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
7. Soha nem eltem segelyen . F sok volt az mhm neked szerintem .
2022. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!