Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit mondjak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetek egy fiúval. Mondhatni, idővel megkedvelt engem, és én is megkedveltem őt, ezért el is hívott egy randira


Nagyon jól zajlott, sokat beszélgettünk, nagyon szimpatikus embernek tartom, viszont ahogy jobban átgondoltam a dolgokat, attól tartok hogy a párkapcsolat kérdése is felmerül, amit viszont én nem szeretnék


Leginkább attól félek, hogy azt hiszi ő rontott el valamit. Pedig az én meggondolatlan döntéseim voltak itt a legnagyobb bajok, mármint már eleve az hogy elfogadtam a randit


Igen, lehetne egyszerűen közölni vele a dolgokat, de akkor benne is felmerülhet hogy minek fogadtam el akkor a randis meghívást


Ezért kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudnám közölni ezt vele?



2022. okt. 8. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Minek fogadtad el a randit?
2022. okt. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy nem szeretnél jelenleg komoly kapcsolatot, de szívesen találkozol vele, hogyha így van. Nem feltétlenül kell kapcsolat ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat. Persze ezt csak akkor, ha te is akarod.
2022. okt. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj, hogy elfogadtad a randit? Pont azért randiznak az emberek, hogy jobban megismerjék egymást, rájöjjenek van-e kémia köztük, és ott szokott kiderülni, hogy lehet-e előrébb lépni vagy se.

Nem értem, ezért miért kéne bocsánatot kérni tőle. Adtál egy esélyt a dolognak és sajnos nem jött be, ennyi. Ha normális, ezt ő is megérti.

2022. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele nyugodtan. Ha majd felmerül NÁLA (nem nálad) a párkapcsolat, majd közlöd.
2022. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!