Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A poligámiát vagy a monogámiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A poligámiát vagy a monogámiát támogatja jobban a társadalom? Esetleg más kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Már nagyon kíváncsi vagyok az összképre, mert lassan mindenhol a szeretőség meg a poligámia meg a szivárványos esernyők égisze alatt parádézó kapcsolati minták vannak a kirakatban.


Ugyhogy kérem szavazzon mindenki, kommentelni nem fontos, nem ellenségeskedést szeretnék, hanem egy teljes összképet a jelen társadalmi normákról ezen a téren. Köszi.



2022. okt. 8. 13:00
A kérdező szavazást indított:
monogám kapcsolat híve vagyok
poligám kapcsolat híve vagyok
egyéb kapcsolati mintában érzem jól magam
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"egy teljes összképet a jelen társadalmi normákról "


Itt? :d :D :D

2022. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, itt sokféle ember megfordul. Nem tudományos célja van, csak privát.
2022. okt. 8. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A monogám kapcsolat az elfogadott, de titokban sokan csalják egymást. Valójában több a poligám kapcsolat, mint a mono, csak nem tudnak róla🤣
2022. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Drakula ***** válasza:
100%

A monogámiát támogatja a társadalom is meg nagyrészt az LMBTQ is.

De a társadalomban rengeteg a poligám hajlamu alak.

2022. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magamat csak monogám kapcsolatban tudom elképzelni, de ugyanúgy elfogadom azokat is, akik poligám kapcsolatban vannak/szeretnének lenni.
2022. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én monogám kapcsolatban élek és szeretnék élni továbbra is. De semmi bajom nincs azzal, ha valaki nem ilyenben él, amíg senkinek nem árt, senkit nem ver át. Felőlem lehet egyszerre tetszőlegesen sok férje és felesége is egyszerre, ha az érintettek tudnak erről.
2022. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik társadalom? A magyar? Az iráni? A kongói?
2022. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#3

Mivel itt névtelen a dolog, gondoltam azok is felvállalják a poligámiát, akik ál-monogámiában élnek :)


#7

Természetesen a magyar...Talán valóban nem árt pontosítani.

2022. okt. 9. 12:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szivárványt meg az LMBTQ-t ne keverjük a poligámiával... ugyanúgy van poligám kapcsolat heterók között és monogám kapcsolat melegek között.


A társadalom nagy része még mindig a monogám párkapcsolatot propagálja, támogatja, azt tartja követendő példának és magától értetődőnek, annak ellenére, hogy több más típusú kapcsolatra látunk példát, mint mondjuk 20-30-40 évvel ezelőtt, mert akkor még sokkal kínosabb volt ezekről beszélni, még inkább nemnormálisnak tartották a poligám kapcsolatokat (max. stikában csalták egymást).


Még mindig támogatják, hirdetik a házaságot, egekben van az esküvőipar, dollármilliós iparágak épülnek a monogám hetero párkapcsolatokra, családokra (még mindig hetero romantikus filmek vannak többségben, családi filmek, 10000000-ből 1 db reklámban jelenik meg egy csoffadt meleg pár... és akkor is sipítozik az összes "angolkisasszony" meg homofób, hogy hú, propaganda...)

2022. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!