Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most nyertem 75 millió forinto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nyertem 75 millió forintot egy kaparós sors jegyen, ennyiből már meg tudom oldani h jobban menjen a csajozás?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 08:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg magabiztosabb leszel tőle, de ez önmagában nem oldja meg
2022. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Most azt hiszed, ezt a kamut bárki beveszi és majd itt fognak rád írkálni nők?

Ha nyertèl volna, lehet, de hát ordító kamu.

2022. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

Kamu!

Ilyen nyeremény nincs eegyik sorsjegyen se!

Üdv:egy szerencsejátékos.

2022. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán

Itt rengeteg kérdést olvasva , nagyon sok a lúzer, pénz nem segít , nem vehettek magatoknak szemèlyiseget, max nèhány prostit pár körre

2022. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

#3 Hogy igazat ír-e a kérdező nem akarom kommentálni, viszont pont tegnap kaptam ajándékba ilyen sorsjegyet, létezik. (Kincsvadász, [link]

Ha viszont valóban szerencsejátékos vagy (amit szintén nem szeretnék kommentálni, hogy igaz vagy sem), akkor ez nem azt jelenti, hogy függj rá erre, nem éri meg, a világ legnagyobb pénzkidobása.


Ha már idetévedtem, válaszolok is: meg lehet oldani ennyi pénzből, de valójában nem is kell hozzá ennyi pénz. Szóval ha önmagában a pénztől várod a sikert, csalódni fogsz.

2022. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
69%

Melyik sorsjegyen 75 millió?

🙄

2022. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
39%
Ez max valami cigány faluba hozna neked pillanatnyi sikert. A instán látott szebb nők, iletve a budapesti diplomás - jó munkahellyel rendelkező nőknek ezzel semmi érdeklődés nem indulna el irantad. Már ha tényleg nyertel volna. De nem nyertel mint tudjuk kedves troll. 75 Misi már egy kertes házra nem elég.
2022. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Persze. Minőségi pszichológus, minőségi, lehetőleg kis létszámú önismereti kúrzusok, tanfolyamok pl pszichológiában, emberi kapcsolatokban, meg ilyenek.

És még marad bőőőö 73-74 milliód.

2022. okt. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

Tegyük fel, hogy nyertél.

Ha csajozni akarsz belőle, akkor egy héten belül nem lesz semmid, és ugyanitt fogsz tartani.

Fektesd be! Vegyél két kisebb lakást, egyet magadnak, egyet adj ki. Ha nincs jó állásod, végezz el egy tanfolyamot. Most van pénzed egy pályaválasztási tanácsadásra: nem kell mindenáron diplomában gondolkodni, egy jó szakma többet ér, ha értesz a munkádhoz. El tudsz indítani egy vállalkozást.

Amint az életed egyenesbe jön, tudsz valamit kezdeni magaddal, jól érzed magad a bőrödben, és nem görcsösen kergetsz mindent, amin lyuk van, egyből észre fognak venni a nők is.

De ha te egy instacicával akarsz villogni a közösségi oldalakon, akkor azt is megteheted. Pár hétig, amíg tart a pénz.

Sajnos 75 millió addig tűnik nagy pénznek, amíg nincs. Amikor van, akkor egy pár hónap alatt a se99ére ver olyan ember, aki csak költeni tudja.

2022. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Én le merném fogadni , hogy egy mamahoteles incel , ugyanúgy az marad a szülőknèl, csak egy kis pénzzel a zsebèben.

Max vesz egy Q7-rest ( már nem követem , azzal szoktak spamelni mostanàban? ) - max szètrohad mamàèk udvaràn

2022. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!