Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most nyertem 75 millió forinto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nyertem 75 millió forintot egy kaparós sors jegyen, ennyiből már meg tudom oldani h jobban menjen a csajozás?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 08:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
25%

Rendes nőt, és valódi szerelmet ezzel nem fogsz találni.

Aranyásót simán. Csak a kérdés, hogy ez jó-e neked?

2022. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
5%
Hú én most nyertem 1.8 milliárdot, vettem egy 812-es Ferrarit, és tapadnak rám a nők. Eddig meg anyáméknál laktam. Most is ott lakok, így felvihetek nőket hozzájuk? Nem lesz égő? 42 éves vagyok és szűz.
2022. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
21%
Pénzzel mindig lehet magadon fejleszteni, a kérdés az, hogy belátod-e, hogy min érdemes. Mert a pénz sosem az egyetlen oka a sikertelenségnek, mert rengeteg csóró férfinak van nője. De minden sikertelen férfinál más-más okai vannak a sikertelenségnek. Lehet, hogy XY ebből a pénzből akkor jár a legjobban, ha csajozni szeretne, ha kikupálja magát külsőre (új ruhatár, minőségi fodrász, edzés), van, akinek inkább terápiára kellene költeni, van, akinek illemtanórákra, van, akinek olyan tanfolyamokra, amik a természetesebb ismerkedést oktatják (NEM PUA-F...GOK!). Ami meg sosem hátrány: saját lakás (ahol nem anyuka törli a delikvens popóját), normális autó (ami nem olyan, ami épp esik szét). Ja, és még valami: nem egyben elverni az egészet aztán még durvább helyzetbe visszaesni... nem árt, ha ebből a pénzből szánsz valamennyit önfejlesztésre, tanulásra, vagy befektetésekre.
2022. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ezen sokszor mehetsz kurvához…
2022. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21%

21. Nekem van családom. Ha viszont sok pénzem lenne, biztosra veheted hogy kiélném magam. Hol érdekelne hogy a nők a pénzemért vannak velem? Szerelem? Ugyan már! A világ legjobb nőit dugnám ott, akkor és ahogyan csak akarnám. Olyan életet élnék amilyet csak szeretnék. Problémázik esetleg felkérdez egy nő? Huss, helyette máris 3 ultra bomba nő lenne, akik csak azt néznének mihez lenne kedvem! Ja hogy egy pénzbe kerül? Na és? Van nem?


Egy ilyen kapcsolat vagy élet 100X tisztább mint a játszmázós, behódolós, alá-felé rendelt házasság vagy párkapcsolat. Nálam a pénz, én vagyok a főnök, a nők ugyan lenyúlják a pénzem, de ez erről szól. Üzlet. Gondolod a szerelem az nem üzlet? Kicsi vagy még!


Nincs olyan nő, akit ne hagynék el az ilyen életért. Bárkit! Nem csak én lennék ilyen, a kérdés csak az, hogy kinek mennyi az ára.


Az emberi lét fő célja a gondtalanság és a luxus. Lehet erről vitatkozni de felesleges. Szegények vigasza hogy nem ez az élet. Ha csak egy lehetőséget adnék bárkinek hogy élhet vele, a 99.99% élne is vele.


Mesélj, mi lehet abban a rossz hogy bombázókat kefélsz reggel, délben, este a full-full loft lakásod egyikében. Majd elmész a sportautóddal egy fine dine étterembe ebédelni. Aztán kicsit magaddal is törődesz, sport, wellness, ismerősök. Este megint bombázókkal kefélsz. Időd szakítasz a vállalkozásodra, ami egyben a hobbid is. Utána megint bombázókkal kefélsz.


Mennyivel jobb tényleg bérből és fizetésből szenvedni egy panelba, mert hát ott a szerelmed, akiről azt hiszed hogy az. Tuti érzés amikor elutasít vagy puncsolni kell nála. Mert hát az érzelmek! Igazából hol érdekelne hogy valaki miattam vagy a pénzem miatt van velem? Az utóbbinál legalább eljátsszák azt hogy szeretnek és jó vagyok. A kamu szerelmeknél azért csak jobb! Mert ott csak a pedál megy ezerrel, hátha lesz a hónapban szex. A madaraknál ez van.

Mit fejlesszek magamon? Azokon már régen túl vagyok. Egyébként rendes lennék, mert a családomat anyagi biztonságba helyezném, de valószínűleg ott meg is szűnne a kapcsolatom velük. 0-24-ben menne az élet!

2022. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
6%
Ha igaz lenne, akkor sem. Ettől még nem lesz vonzóbb a külsőd, nem leszel jobb az ágyban, és a személyiséged sem lesz szerethetőbb. A pénz Semmi olyan pluszt nem ad ami miatt sikeresebb lehetnél a társkeresésben. És itt társkeresésről beszélek, nem prostikról akik a pénzért lesznek veled.
2022. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
74%

Szia Cicafiú😘❤️

Én pont kapcsit kercsizek, dobcsizzál meg egy üzcsivel ha erdekellek❤️

2022. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 NTBS ***** válasza:
32%
Ha jól használod fel igen.
2022. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!