Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Helyes vagy, de nem az esetem": lehet ennél fájdalmasabbat mondani egy férfinak?

Figyelt kérdés
30 felett vagyok de ilyen megfogalmazást még sosem hallottam.
2022. okt. 14. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ebben semmi fájdalmas nincs, inkább dícséret. Arról nem tehet, hogy benne nem mozgatsz meg semmit.
2022. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, azt hogy ronda vagy és nem vagy az esetem.
2022. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Ronda vagy és senkinek nem vagy az esete. Lehet ezt még fokozni, egyáltalán nem durva, amit mondott. Vagy eddig azt hitted, kivétel nélkül minden nőnek az esete vagy? Akkor épp ideje volt, hogy valaki visszavegyen az egodból.
2022. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 harebell ***** válasza:
98%
Szerencsés vagy, ha ennél fájdalmasabbat még nem mondtak.
2022. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Mi ebben a fájdalmas?

Nagyon beképzelt lehetsz.

2022. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennèl ide sokkal szarabb helyzetben lévő emberek járnak.


Cheers

2022. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Millió pasit látok az utcán akik helyesek jó pasik de nem jönnek be nekem.

Pl Vastag Csaba énekes is jó pali kivül belül, értelmes is, mégsem járnék vele, nem a típusom sehogyse.

Ne sértődj meg ezen, tudom szarul esik ha neked meg kell a nő, de erről nem tehetünk ha valaki nem jön be.

2022. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekem asszem már kétszer is mondták anno.
2022. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Ilyet én is mondtam már. Nálam is volt ilyen, hogy tényleg nagyon jól nézett ki de az az extra hiányzott, lehet személyiség, vagy kisugárzás, nem tudom de valami nem volt meg benne. Olyan is volt, hogy nem egy helyes arcú pasi okozott olyan szívdobogást, hogy el akartam ájúlni. Talán az ahogy a szemembe nézett. Bonyolultabb ez annàl, mint gondolod. Van aki azt mondja, hogy az illatok ( feromonra gondolok) alapján választunk párt. Nem gondolom , hogy sértés lenne. Inkább annyi, hogy nem fogtad meg valamiért. De női szemmel helyesnek talál.
2022. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
#7 Korrekt válasz!
2022. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!