Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, külsőre meg tud­játok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, külsőre meg tud­játok mondani egy férfiről, hogy incel?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Incel = ronda. Nyilván meg tudják mondani.
2022. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Incel nem feltétlenul ronda de süt rola a mulyaság talán.
2022. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Igen, de inkább viselkedés, testtartás, testbeszéd alapján lehet erre tippelni.

A kinézetre nem mindig lehet hagyatkozni, az inceleknek egy része átlagos kinézetre, de a reakciókból és a viselkedéséből lehet arra következtetni hogy incel-e vagy sem.

2022. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Tuti, hogy nem.

A "híres" incelek majdnem mind tök okésan, sőt akár jól néznek ki, míg egy csomó előnytelen külsejű férfit látok párkapcsolatban.

A mentális betegség nem ül ki mindig az arcra, szóval szerintem megállapíthatatlan.

2022. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1%
Igen, a legtöbb incel dagadt!
2022. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Akiket én ismertem inceleket, azokra így külsőre nem volt gond, tök átlagosan néztek ki. A viselkedésükben nyilvánult ki, hogy is mondjam, olyan kis gyógyegerek voltak.
2022. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Férfiként mondom, sok esetben annyira apróságokon tudnak annyira fennakadni emberek, hogy el nem hinnéd. Pl. "40 évesen nincs jogsid? Degááááz! Jujuj."

Az, hogy amúgy 3 diplomád van, az innentől már nem is létezik számukra :)

2022. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

7

Jézusom, ti milyen környezetben éltek? 😂

2022. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tudom megmondani ránézésre. Akikről tudom, hogy incelek, külsőre teljesen okés, normális pasik mind. Akiről meg régebben azt hittem, hogy incel, kiderült, hogy amúgy fél irodát már meghúzta és nagy csajozógép, szóval ennyit erről :D

Nem a külsőn múlik, sajnos vagy sem.

2022. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Inkább a belsőn múlik az incelség, mintsem a külsőn, tehát logikusan nem lehet megmondani. 25F
2022. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!