Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentheti, hogy meleg, vagy mit akart ezzel mondani?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem, mi a helyzet a lányokkal, erre ő: Az ilyesmi nem nekem való.

De hogy érthette ezt? Nem is vonzódik a lányokhoz, vagy senkihez?



2022. jún. 9. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán próbálkozott, de mindig elutasították
2022. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szeretem azt, ahogy az emberek mindent túlgondolnak.
2022. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván gátlásos és félénk

Ha valóban meleg lenne észre sem vennéd azt mert csajok gyűrűjében elég nehéz elképzelni

Márpedig a meleg srácok egészen jól "csajoznak", akár csak barátilag is

2022. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül meleg, lehet, hogy csak elkeseredett vagy tényleg nem érdekli jelenleg a csajozás.
2022. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb incel...



38F incel

2022. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet h csak tul sokszor kiabrandult vsgy nem erett meg egy kapcsolatra es o is erzi . Nem bizgos h meleg
2022. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha ez az ismerősöd ratyi lenne, akkor egyből rávágta volna, hogy nem a lányokat szereti.

Amúgy alaphelyzetben nem igazán szerencsés olyat kérdezni, ami egy kicsit is nyilvánvaló. (Majd magától elmondja, ha akarja.)

Csak abban az esetben jó az ilyen érdeklődés, ha esetleg maga a kérdező vonzódik a kérdezett személyhez, és így burkoltan azt jelzi is felé. Pl: Egy szingli csaj megkérdez egy számára vonzó srácot, hogy mi a helyzet a csajokkal. (Ez már egy sejthető álláspontfoglalás.)

2022. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti, hogy értette és direkt nekem címezte ezt, hogy nem érdekli az ilyesmi? Lehet, csak én nem érdeklem?
2022. jún. 9. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A válasza nem utal melegségre. Inkább nem foglalkozik most nőügyekkel, mint Orbán.
2022. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ez azt jelenti, hogy értette és direkt nekem címezte ezt, hogy nem érdekli az ilyesmi? Lehet, csak én nem érdeklem?"

Egészen biztos hogy nem ezt jelenti. Még akkor sem ha esetleg nem jössz be neki.

Amit mondott, annak az a jelentése hogy éppen nincs elég önbizalma és lelki ereje a csajozáshoz

Nem neked szól, hanem a kérdésednek. Legfeljebb akkor szól majd neked, ha magadról kérdezed

2022. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!