Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelembe veszed, hogy mennyire van mélyen a másik lelkileg?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha nem mutatja ki, de őszinte lenne veletek.
2022. okt. 18. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Társkeresés során? Hát amennyire tudom igen, de senkivel nem fogok randizni, sem összejönni sajnálatból. Nálam nem lehet bejátszani a kiskutya kártyát.
2022. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Társkeresésnél? Nem. Szedje rendbe magát, és utána ismerkedjen.
2022. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Most azért kéne összejönni vele, mert mélyen van? Abszurd dolog.
2022. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem. Ha sajnáltatásért jön, vagy látom rajta, hogy lelkileg nem stabil, akkor még taposok is rajta egyeztetett, aztán majd megtanulja legközelebb kivel kezdjen.Erős büszke nő vagyok engem nem lehet megvezetni.
2022. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nő visszautasítja a lelki problémáktól terhelt férfit: Nagyon helyes! Ilyen szánalmas lúzerekkel nem szabad szóba állni. Legyen férfi, oldja meg! Ne pótanyukát keressen!

Férfi visszautasítja a lelki problémáktól terhelt nőt: Mocskos hímsoviniszta disznó! Látszik, hogy csak a szex érdekli. Önző alak, akire nem lehet számítani. Más helyzetben sem segített volna.

2022. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít pont ugyanúgy (kedvesen) utasítom vissza, mintha nem lenne mélyen.


Amúgy utolsó: pont akkor szemét a pasi, ha összejön (kihasználja) a mentálisan mélyen lévő lánnyal.


A párkapcsolat nem egy adomány amit nagylelkűen a szerencsétlenebbeknek kell adni. Ez egy olyan társas kapcsolat, ami akkor jön létre, ha mindkét fél szeretné.

2022. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ez miben nyilvánul meg. Abban, hogy néha kicsit bezárul, néha nehezebben "él túl", pszichológushoz vagy pszichiáterhez jár... az nem zavarna. Az igen, ha nem lehetne vele kb. sosem fenntartani egy egészséges kapcsolatot, mert lelki szemetesnek használ vagy lábtörlőnek, amibe belerúghat, ha frusztrált, feszt' titkolózik, minőségi időt nem lehet vele együtt tölteni, mert vagy visszamondja mindig a programokat, vagy úgyis ott lyukadunk ki, hogy szegényke mennyire rossz állapotban van... az zavarna.
2022. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgyis tetszene, rögtön beleszeretnék, imádok valakit megmenteni, az olyan izgi! Írnám, ha nem félteném a százalékomat az itt jelenlévő tipik nőtől. Na mindegy, oké még egy nullás nem számít.
2022. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem leszázalékoltak tavaly, és azt vettem észre már nem vagyok komplett, ettől függetlenül hajtom a lányokat de az a baj, hogy nagyon gyorsan tudnak futni.
2022. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!