Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet megoldani azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megoldani azt a problémát, hogyha regisztrálok oldalakra, ahol fórum is van, akkor ott elkezdenek manipulálni, lealacsonyítani, porba döngölni az önbecsülésemet, cafatokra tépni az önbizalmadat, lelkileg kifacsarni, mentálisan megalázni???

Figyelt kérdés

Ez a társkeresőkre igaz, mitől van ez, hogyhogy nem tesz ellene a rendőrség, igaz ez a gyakorikerdesek.hu-ra, ha hosszabb távon használod!!!



Aki élt már át hasonlót vagy sokadszorra is bántották, mit tett ellene, hogy próbáld ezek felül ismerkedni, barátkozni. Aki hasonlóan így járt: Hogy tett ellene???


Ha a továbbiakban ha nem lehet emberi módon viselkedniük ezen az oldalon az embereknek, akkor majd a B-megoldást fogom én is használni. Ennyi!!! Ezennel le is zártam.


2021. okt. 10. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Akkor most.....érdekel a válasz, vagy nem? Szerintem változtasd meg a felhasználóneved. Sokat segítene abban, hogy komolyan vegyenek. De ez csak egy tipp. Amúgy meg ki mint vet, úgy arat.
2021. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom. Az emberek gonoszak tudnak lenni. Ne engedd nekik, hogy manipuláljanak, lealacsonyítsanak, porba döngöljék az önbecsülésed, cafatokra tépjék az önbizalmad, lelkileg kifacsarjanak, mentálisan megalázzanak!! Ne engedd! Kérlek ne engedd, kedves Szájbabaszó! Állj ki magadért. Légy hű a nevedhez!
2021. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerű: ne használj ilyen fórumokat.
2021. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig sima törlés megoldotta.

Ha valamelyik kerdésnél megy az alázás, törlöm egyszeruen. Másnap már a témára sem emlékszem.


Ennek hátránya ugyan az hogy a hasznos tanácsok is ezzel elvésznek a ködben, de amugy brilliáns megoldások gyakorta nincsenek, szóval kisebb a veszteség a torlessel mint a nyereség azzal hogy nem hallgatod az alázást

2021. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől, a felhasználónévért, pedig bocs mindenkitől, de muszáj volt megváltoztatni, mert egyes emberek nagyon el vannak engedve.
2021. okt. 10. 21:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

De es nem moderálják engem meg ez zavar.minek vannak ilyenek hogy a válaszado csak provokatív es csak veszekedni akar?

Ugyanugy otthagyják a válaszát ami csak arrol szol hogy beszól minősít aláz es a témához sincs koze es nem moderálják.

2021. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mindig el kell gondolkozni, hogy miért nem bírnak. Szerintem ennek kellene az első lépésnek lennie. Utána annak, hogy mit érdekel ez téged?


Szerintem azt veti ki egy közösség, aki valamiben eltér. Még akkor is, ha ezt csúnyán fogalmazzák meg, általában van valami mögötte. Én pl szőrszálhasogató vagyok, terjengős és megtippelgetem a lehetséges forgatókönyveket, és rávilágítok, hogy semmi sem biztos, minden bizonytalan. Na ezt utálják az emberek:) Teljesen meg is értem miért, én még sem akarok rajta változtatni és nem zavar nagyon, hogy mások nem bírják ezt. Nekem így jó. Neked miért nem jó a saját változatodban?


Te tudod, miért kezdenek ki? Mi az ellenszenves dolog benned, a megnyilvánulásaidban, amik kiakasztanak másokat? Kicsit segítek, elég szélsőséges és énközpontú vagy, azt hiszed mindenki célja, hogy te rosszul érezd magad, pedig nem. Senki sem akar megbántani téged, egyszerűen reagálnak a viselkedésedre, megnyilvánulásaidra. Próbáld kitalálni mi nekik a szimpi, és érezni fogod az erőt magadban.


Én imádom az anonim fórumokat, ha akarom 100%os a válaszom, ha akarom nulla. Erőt ad, hogy látszólagos kontrollom van magam és mások felett, önbizalmat ad, hogy képes vagyok beilleszkedni, ha akarok. Persze nem mindig akarok:)

2021. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6-os: Szerintem jók röhögnek rajta, már bocsi, de én így látom, már annyi választ moderáltattam és semmi, még a kérdést sem törlik az a legzavaróbb és ugyanúgy jönnek hozzá a destruktív válaszok, ezért változtattam át a felhasználónevem is, ezért, még ha szókimondó is.
2021. okt. 10. 21:23
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem csak fórumokon megy ez. A legdurvább szerintem a Facebook. Főleg mióta bejött ez a gyökér nevetős reakció. Már kb dísznek van a profilom, mert eddig akármihez szóltam hozzá, pár féreg elkezdett olyan stílusban reagálni, hogy le kellett nekem is mennem undorítóba, hogy tudják, hol a helyük
2021. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De szívem szerint nem lennék ilyen, csak sajnos mégha csak számítógépen keresztül is, de elég gané ez a stílus és a moderátorok sem moderálják ,nekik is írni fogok és oda fogom írni, hogy a SZájbabaszó felhasználónevű vagyok, bármilyen égés is...
2021. okt. 10. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!