Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéki, partner nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki, partner nélküli hölgyek, ki milyen korú és ott helyben, a városban vagy faluban mennyire nehéz megfelelő férfi partnert, párt találni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Te komolyan elhiszed hogy ez egy nőnek bármilyen nehézséget jelent?


Egész nap koptatják le a pasikat, annyi a dolguk hogy nem helyett igent mondanak

2022. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Vidéken is könnyű nőnek lenni. Persze, csak ha jó nő vagy.
2022. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy megint férfiak okoskodnak, amikor nem nekik szól a kérdés. Pá!
2022. okt. 18. 18:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy valaki egyedülálló, miért is következik automatikusan, hogy partnert keres, kérdező?
2022. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki a "vidéki" szót helyesen használja!!
2022. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kapni fogok ezért, de én azt figyeltem meg, hogy mi hamarabb elköteleződünk, mert aki sokat válogat, annak csak a sallang marad. Nagyvárosban más, nagyobb a választék.
2022. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok, falu, valóban nem (volt) akkora a választék, de azért rajtam kívül csak sikerült mindenkinek megtalálnia a hozzá illőt, és helyben (= itt vagy valamelyik környező településen, esetleg a két közeli város egyikében). Engem sem a lakhelyem lehetetlenít(ett) el, hanem a kinézetem. Azzal meg mehetnék Bp-re vagy akár külföldre is, a szar mindenhol az marad...
2022. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem tetszik a kínálat. A legtöbb úgy néz ki mint gwm.

20 évvel öregebbnek néznek ki a koruknál. 2 centis haj, száraz bőr, esetleg seggszőrre emlékeztető szakáll, kemény sörhas. Azt hiszik az nem férfi, aki ad magára.

Mindegyik iszik, cigizik.

Lusta dögök, pl a füvet se nyírják le. A szomszédaimban is a férjes nők csinálják a kerti munkákat, akkor is ha apjok otthon van. Házimunka? Sohhha! Olyan büszkén mesélik a munkatársaim, hogy mindent megcsinálnak otthon, mert papa maci egy kenyeret se tud megkenni. Nekem az ilyen fajta életképtelenség nem cuki, inkább szánalmas. A s3ggét ki tudja törölni wczés után? Kész csoda. Nem kell egy kolonc a nyakamra.

Háziállatot csak kint lehet tartani, szentségtörés a tirpák elméjüknek a benti macska. Ki tudja, amennyire nem becsülik az állatokat,lehet még bántanák is a benti háziállataimat ha együtt lennénk.

Na meg persze mind gyereket akar. Ők maguk is életképtelen gyerekek. Saját magukat nem tudják ellátni. Rögtön 2 gyerekem is lenne apucival együtt. Nekem ez abszolút nem hiányzik. Élni akarok.

2022. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Élni? Ha lakásban tartasz háziállatokat, még elutazni is bajosan tudsz, vagy ezt hogyan szoktad megoldani, ha elutaznál egy pár napra?
2022. okt. 19. 10:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan esetekben átjön anyám vigyázni rájuk. Ha ő is velem utazik/nem ér rá akkor van két nagyon megbízható barátom, akik rájuk néznének.
2022. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!