Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes társkeresők nem sokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresők nem sokra valók?

Figyelt kérdés
A vágyaid.hu, a titokban.hu, az eropolis, a viszony.hu, a szexrandi.hu és a többi hasonló oldal közös jellemzője, hogy leginkább nagydarab nők, hatalmas bugák hirdetnek. Mind nyolcvan meg kilencvenkilós tonna donna, ám dundinak, ducinak meg molettnek mondja magát, valójában kövér disznó. Alig akad normális testalkatú nő közöttük, de közös jellemzőjük, hogy nem írnak vissza. Bármilyen udvariasan ír nekik az ember, semmi válasz. Ha meg esetleg valamelyik visszaír, arról rövid úton kiderül, hogy vagy nagyon sokat képzel magáról vagy bunkó. Olyan is szép számmal akad, aki nem ír magáról semmit az adatlapján, kipróbálod, hátha. Finoman rákérdezel az alkatára s kiderül, hogy buga. Áhhh.... Más is így van ezzel? Egyszer sikerült egy klassz nőt megismernem, őt meg is dugtam. Férjes asszony volt, félre akart lépni, sikerült neki. De ez egy, azaz egy darab nő húsz év alatt!

2022. okt. 20. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

nekem innét volt három, egy kapcsolatban, 27 éves, átlagos és két vékony, tinédzser lány.


45/F

2022. okt. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Lehet gyakorin, sok a 20+ éves aki nyitott rá, de utóbbi időben csökkent a felhasználók száma, kezd kihalni
2022. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
78%
Hát én meg a férfiakkal vagyok ugyanígy, egyszerűen aki rám ír, az abszolút nem tetszik, aki meg a farkát küldözgeti azzal nem tudok mit kezdeni, könyörgöm azért ne így indítsunk már, mert tökre kiábrándító.
2022. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És sok a fake adatlap,ezt kihagytad.Azok között különösen amit felsoroltál!
2022. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Köszi az ötleteket, nem tudtam hol keresgéljek, most már tudom. ;)
2022. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3-nak! Igaza van, de ne feledkezzünk meg a nőkről se, akik a puncijukat meg a széthúzott feneküket teszik fel az adatlapjukra!
2022. okt. 20. 09:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezek nem is társkeresők, hanem szexpartner kereső. Nem ugyanaz.
2022. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Ha szexpartnert keresek, se küldöm el elsőre a nunimat, nem egy szál pi.a vagyok ugyanis...
2022. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azert egy jo no eleg konnyen talal eloben is szexpartnert. Miert regisztralna olyan oldalra, ahol talan 100-bol, ha 1 pasi van a szintjen?
2022. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresők 99%-a férfi, az a baj.
2022. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!