Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak "korához képest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak "korához képest jól kinézni" valójában van bármi haszna?

Figyelt kérdés

Ezt a "korához képest jól kinézni" dolgot legtöbbször ilyen 40+ os férfiakra mondják aki nincs elhízva és nincs sörhasa.


Na de férfi szempontból alapvetően inkább a fiatalabb nőkhöz vonzódnak, de attól mert "korához képest jól néz ki" attól még nem fog 25-30 éves nőknek tetszeni.


Eleve ez a külső alapján vonzódás és szerelem max 30 éves korig működik, utána már erősen az egzisztenciális stabilitás felé hajlik a dolog. Tehát a férfi attól lesz vonzó ha anyagi biztonságot tud nyújtani.


Szóval ezek alapján baromság ez a "korához képest jól néz ki" dolog, met mit ér vele?


De komolyan??? Mi az előnye???



#nők #vonzódás #szerelem #párkapcsolat #női-férfi párkapcsolatok
2022. okt. 20. 16:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Eleve ez a külső alapján vonzódás és szerelem max 30 éves korig működik, utána már erősen az egzisztenciális stabilitás felé hajlik a dolog. Tehát a férfi attól lesz vonzó ha anyagi biztonságot tud nyújtani.


Ez fasság. 30 alatt még megnézed, az illető hölgy, úr vonzó-e, 31 évesen már tökmindegy ronda-e, büdi-e, csak jó legyen a fizuja?


Semmi sem változik az évekkel, megsúgom.

2022. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Igen, előnyt élveznek a korabeli, korához képest fiatalos nőknél. Mondjuk ha szellemi fogyatékos vagy és csak tinikhez vonzódsz, akkor mindegy, úgyis egyedül halsz meg, bárhogy nézel ki.
2022. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Általában a "milyen jó vagyok a koromhoz képest" vékony negyvenesek vagy örökös cigikirályok vagy olyan fokú alkoholisták, ahol már lehetetlen hízni a szar máj miatt.
2022. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Hjaba leszel 40 es igenytelen,akkor se fogsz tetszeni a noknek…..
2022. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 GFman ***** válasza:
100%
41 vagyok, és a legtöbben max. 35-nek néznek!A nők is többször rákérdeztek, hogy "Te tényleg elmúltál 40?". És nem vagyok alkoholista stb. ahogy a 3-as gondolja, genetika kérdése.Semmi különösebb hasznát nem vettem sosem! Kivéve mikor egy 50-es csajjal volt alkalmi kapcsolatom, mert neki meg mindig a 30+ pasik jöttek be.Külsőre annyinak néztem ki neki, csak papíron nem, de az meg nem érdekelte utána.Ismerkedés szempontjából meg néha még hátrány is lehet!Pl. ha 41 évesen 40+ nővel ismerkednék, akkor némelyik 41 évesen úgy néz ki, mintha 48 lenne.Szóval én 35 évesnek nézek ki, ő meg 48-nak.Tudom, most lehet baszogatni, hogy nem minden a külső és paraszt vagyok, de nekem ez pl.számít!A fiatalabb nők esetében, mondjuk 30 évesen meg nem biztos, hogy össze akar jönni a 11 évvel idősebb pasival, hiába nem annyinak nézek ki.
2022. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Tehát te a kinézetéért vagy vele, aztán meg a pénzéért, ez aztán a szerelem!
2022. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"de attól mert "korához képest jól néz ki" attól még nem fog 25-30 éves nőknek tetszeni."


Nem, de legalább a saját korosztályának igen.

Az, meg hogy a szerelem csak 30 éves korig van, egy nagy fszság.

2022. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Annyit ér vele hogy 40 pluszos nőknek tetszeni fog.


De fiatalokra akkor sincs esélye.

2022. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek, hogy a 40-es nőknek tetszenek a 40-es fèrfiak?
2022. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem bírnak ezek a büdös kanok méltósággal megöregedni? Volt 20 évetek fiatal picsákkal hetyegni, csak helyette faszt vertetek és azt hittétek, kurvára ráértek.
2022. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!