Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nő is kell valójában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő is kell valójában a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Hogyan viselkedjen a férfival szemben? Mikor adja be a derekát, hogy ne legyen se túl későn, se túl korán és ne legyen ribi?

Milyen legyen a külseje, hogyan ápolja magát?

Miket hallanátok tőle szívesen vagy miket nem?

Egyszóval milyen lenne az ideális barátnő?


2017. márc. 1. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Gondolod, hogy az ÖSSZES férfi ugyanolyan, és mindnek UGYANOLYAN valaki kellene!?!?!?


Amíg ennyire buta vagy, addig ne akarj senkivel kezdeni.

2017. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

nekem van egy elképzelésem, de ez a saját szempontom alapján, ha érdekel elküldhetem privátban a tulajdonságokat...


24F

2017. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nyilván egyéni véleményekre vagyok kíváncsi.

Ettől függetlenül biztos lesznek egyezések, erre utal a kérdés.


Mi lenne, ha nem pufognál mint egy vipera?

2017. márc. 1. 19:01
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

röviden nekem a nagyon kedves gondoskodó lányok tetszenek...

külsőre a teltebb alak vonzó, de ez nem feltétel

szexuális téren nem idő függvénye inkább kapcsolat szinttől függ, hogy mennyire vagyunk összehangolódva, mennyire van bizalom...

ápoltság fontos, de pl smink nem szükséges, sőt!


24F

2017. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Max priviben másolom be, itt mindig lepontozzák :D
2017. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

Nőként meggyőződésem,hogy egy pasinál már az első találkozásnál eldől - elsősorban a külső alapján-,hogy mennyire vonzódik a nőhöz. Ha egy kicsit még tepernie is kell érte, akkor ez még vonzóbbá teszi. De persze csak kicsit, mert ha nagyon távolságtartó az már kevésbé jön be.


Ettől fogva ha az első összbenyomás jó, nem kérdés,hogy másodlagos az,hogy mikor adja be a derekát.

És persze ne legyen túl locsifecsi, legyen kellően érdeklődő,az ápoltság alap, de hát ez evidens, mi nők is hasonlók alapján döntünk, nem?

2017. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legyen önmaga. Ha passzolunk akkor úgyis lesz az ideális. De aki mások elvárásának akar megfelelni az nem érett még kapcsolatra :D
2017. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon fiatal lehetsz még... :D Majd rájössz, hogy tök felesleges erre így rágörcsölni. A férfiak szerint a nő felesleges csomagolás a "luk" körül. Az ideális barátnő pedig jól főz, nem hisztizik, lelkesen szopik, engedi análba, aztán balhé nélkül lekoccol, hogy jöhessen a következő... Mert a férfiaknak ez a lényeg, nem az "örökre csak együtt, csak mi ketten".
2017. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as, szóval a férfiakat valójában nem érdekli, hogy milyen a nő, csak ne hisztizzen és rakja szét a lábát?
2017. márc. 1. 20:36
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nagyjából. De van még egy fontos szempont: legyen csinos, vékony.

Tudom, hogy elkeserítő, de nagyjából ez a valóság.

2017. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!