Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenhol azt olvasom, hogy a férfiaknak a természetesség számít amikor valójában rengetegen a műnőkre buknak?

Figyelt kérdés
A műnők alatt agyonszolizott, hosszú műkörmös,természetellenes műszempillàs, póthajas, csodàlkozó tetovált szemöldökű nőket értek.
2015. dec. 24. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért van ez, de nem is érdekel különösebben. Van akinek ez a típus jön be, van akinek nem. Egészségére.
2015. dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Engem taszítanak az ilyesmik, én is azt mondom, hogy a természetesség jobb. (A természetesség nem egyenlő az igénytelenséggel!) A műnők között biztosan vannak olyanok is, akiknek a természetesség is jól állna, ők mégis így döntöttek. A kisugárzás is fontos. Sokszor a kevesebb több, egy szolid smink, egy visszafogott, de nőies, csinos ruha sokkal nagyon bizalmat kelt, mint amikor teljesen feldíszíti magát valaki.
2015. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Van akiknek ez, van akiknek az. Nekem még a smink is zavaró, taszító, másnak meg tetszik. Sokfélék vagyunk, nem lehet általánosítani, hogy "a férfiaknak ez és ez tetszik".


24/F

2015. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Személyesen egy olyan lányt sem ismerek (sőt, bevallom, élőben még sosem láttam ilyen lányt- vagy csak nem emlékszem rá-, pedig Budapesten élek, szóval nem tudom, hol találkozhatnék velük, hogy ilyen jellemző jelenség legyenek), akit leírtál, pedig eléggé női többségű munkahelyem van. És 10-ből 1 nőnek ha nincs pasija/férje (kortól függően). Én sem vagyok műnő, az általad leírtaknak szöges ellentéte vagyok, és sosem volt gondom a pártalálással.


Szerintem te mozogsz rossz körökben, mert én ezzel a jelenséggel tényleg nem találkoztam még. Azzal meg főleg nem, hogy inkább ilyen lányt válasszon valaki helyettem mondjuk.

2015. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"amikor valójàban rengetegen a műnőkre buknak"


Rengetegen pedig a természetes nőkre.

2015. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A többség a természetes nőkre bukik. Akiket leírtál, általában max. szexre visszük.

Ez a férfiak nem a természetes nőket szeretik dolog, egy nőkre jellemző téves kép. Rengeteg dolgot éreztek úgy, hogy az bizony számít a férfiaknak, pedig minket egyáltalán nem érdekel vagy észre sem vesszük. Viszont általában az ilyen jellegű dolgok nagyon jól jönnek valakinek. Pl. a sminkgyártóknak.

A szoli ugyanez. Minket nem érdekel, hogy egy csaj mennyire barna, ha tetszik. Nem élő instagram filtert akarunk, akin változtatható az árnyalat.

2015. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Jaj, linkeljetek már be egy természetes, smink nélküli csajt, aki nektek bejön, mert én még nem találkoztam olyna pasival, aki egy kisminkelt és egy natúr arcú csaj közül a natúrra figyelt volna fel hamarabb.
2015. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!