Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagon aluliként valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagon aluliként valóban nagyobb esélyem van egy párkapcsolatra, mint átlagosként?

Figyelt kérdés

Átlagon aluli alatt inkább a személyiségemet értem. Sokan hülyének, mentálisan sérültnek néznek (aminek egyébként van alapja, ezt egy gyermekkori traumára vezetem vissza).

Mindezek ellenére el tudtam végezni egy egyetemet, a szakmámban el is tudtam helyeszkedni, szakmailag felkészültnek tartom magam, más szakmabeliekhez képest sokkal ritkábban adódnak olyan helyzetek, amiket nem tudok kezelni.

Van saját házam (tehermentes), illetve autóm.


Kb. 1 hónappal ezelőtt láttam egy kérdést itt, ahol a kérdező szavazást is indított, az jött ki, hogy a nők nagyobb része inkább átlagon alulival jönne össze, mint átlagossal.


Ez vajon reális eredmény?



2022. okt. 23. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Legtöbb nő azért szereti ha egy férfi buta mert ő akar irányításmániás lenni. Ebből lesz a szar házasság. Elnyomott férfi!


Én azt szeretem ha a férfi hordja a nadrágot, a férfi legyen az okosabb az erősebb! Tudjon kiállni értem bármi van, ne legyen nyafka..

2022. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Kinek mi az atlagon aluli

Érdemes lenne definiálni a "defektedet"


Az meg, hogy van autód hazad, egy bizonyor felett alap!

Rajtengedély, hogy egyszer itt valaki fogalmazott

2022. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
A nők nagyobb része átlagossal jön össze. AZ átlag attól átlag, hogy abból van a legtöbb, így a legtöbb nőnek "nem jut" sem átlag alatti, sem átlag feletti pasi.
2022. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom. Nekem nem kéne olyan pár, akit butának tartok, vagy kellemetlen vele megjelenni társaságban.

Sokat nem tudtunk meg arról, mi a pontos problémád, de, ha rendszeresen néznek retardáltnak, akkor nekem kellemetlen lenne vállalni, hogy te vagy a párom, mert az embert a párja, barátai, munkája jellemzi, vagy legalábbis mutat róla egy képet.

Emellett nem tudnék vonzódni valakihez, akit butának, vagy sérültnek tartok.

Lehet mások merőben másképp állnak ehhez, de a környezetemben nem ezt tapasztalom.

2022. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

#1 vagyok

Látom egyeseknél betalált amit írtam :D

Le lettem pontozva

Nőként nevetek mennyi ostoba nő él..sajnos😂

2022. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5

Te vagy az ostoba. És feltehetően férfi.

2022. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok férfi és ostoba sem! De nem célom vitatkozni mélységesen buta emberekkel!
2022. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erős vagy legbelül egy igazi harcos. Jusson eszedbe az akkori énned amikor minden nehéz volt de te felül kerekedtél, ezt a szellemet rangasd elő újból.
2022. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Nagy általánosságban elmondható, hogy aki tudja magáról, hogy "átlagon aluli", az jobban meg fog becsülni egy nagy nehezen összekalapált kapcsolatot, mint az, akinek minden ujjára jut tíz. Hamarabb megtanulja, hogyan kell valakit megtartani, és él is ezzel a tudással.
2022. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!