Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok olyan férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan férfiakat akik családra, akár nagyobb családra vágynak?

Figyelt kérdés

Sosem a karrier volt igazán fontos számomra hanem, hogy anya lehessek. Úgy érzem abban tudnék kiteljesedni és nem bánnám ha egyszer főállású anya lehetnék. Viszont nehéz olyan férfit találni aki szintén ezt szeretné.

24/L



2022. máj. 22. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Főleg vallásos közegekben, én is ilyen közegben nőttem fel, és 6an vagyunk testvérek. Viszont azt mindenképp javaslom, hogy jól gondold át, hogy mire vállalkozol ,mert nem egyszerű minőségi időt fordítani sok gyerekre egyszerre. Saját bőrömön tapasztaltam, hogy rám nem sok figyelem jutott. Az anyagiakra sem árt felkészülni, nekem ilyen szempontból nem volt gondom,mert vagyonos a család, de azért tudom, hogy rengeteget költöttek ránk mindenféle különórákra stb.

Na mindegy én kiábrándultam a vallásból, meg nagy családot se akarok, 1 vagy max 2 gyereket tudok elképzelni, szóval ha többet szeretnél akkor nem én vagyok a te embered.

2022. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Bárhol. Nem igazán értem ezeket a kérdéseket.
2022. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora családban nőttél fel?
2022. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ketten voltunk testvérek, de 3-4 gyereket is vállalnék szívesen ha a párom is benne van.

Nem vagyok cigány és nagyon vallásos sem.

2022. máj. 22. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Keress és találni fogsz! Szent Orbán
2022. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

Jó dolog a nagy család, de nem hollywoodi filmekből kell tájékozódnod a témáról!

Ajánlom neked a csokot!

2022. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
#3: Mi a jóistenért lett lepontozva a válasz? Lassan ott tartunk, hogy már azt sem lehet leírni, hogy mindenféle pasit lehet találni mindenfele? Írjuk már át az oldal nevét simán Frusztrált Nők Közösségére... :D
2022. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Sok testvérem van, de nem kéne sok gyerek max 2!
2022. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Bárhol. Ez azért nem olyan tulajdonság, mintha azt kérdezted volna, hogy hol találsz olyan pasit, aki szeret horgászni vagy kondizni, nem igazán hozza össze a hasonló érdeklődésű embereket.

A vallásos/konzervatívabb értékrend valóban jó kiindulópont, de szerencsére nem csak ezekben a körökben népszerű a nagy család gondolata.

Szerintem ugyanúgy ismerkedj, mint bárki más: társkeresők, programok, stb. Ha meg komolyabbra fordul, ne árulj zsákbamacskát, közöld az elején, hogy te ezt szeretnéd.

2022. máj. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Én vallásos vagyok és szeretnék 3-4 gyereket. Felnőttként lettem vallásos, sose neveltek annak. Pénzügyi végzettségem van, egész jó fizum van/lesz, amiből talán egy stay-at-home mom is lehetne a feleségem.


28/F

2022. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!