Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyírségi gyárimunkásként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyírségi gyárimunkásként miért vagyok hátrányban a nagyvárosi férfiakhoz képest?

Figyelt kérdés

Öneről hitelmentesen vettem egy 35 nm garzont,van egy hitelmentes suzukim is.Hűtőm mindig tele,számláimat mindig betudom egyedül fizetni.

Mégis ha ismerkedem nőkkel azt írják ez kevés,pedi jó részük albérletben él,vagy otthonról ír,sokuknak autójuk sincs.

Ha önellátó dolgos ember vagyok,miért érzik ezt kevésnek a nők?


2022. okt. 23. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi okod feltételezni?

Butaság. Önálló egzisztenciád van, normális életed, normális céljaid. Éld az életedet, ne görcsöld, ne mérd magad képzelt kategóriákhoz.

2022. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Tegnap még vályogház volt, de a Suzuki stimmel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 tegnap még máshogy ütött be nála a cucc
2022. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

90kg,160 cm magas vagyok, arcom nem túl szép, hajam rövid, 8 altalános megvan, érettsegi nincs!

Nekem elég lenne.

Várom a privit


Üdv,

Dohánybolti eladó Marcsi

2022. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a plazacicákra hajts!
2022. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinek nem elég? Krisztinek? Akinek a szülei orvosok és ő is annak tanul? Milliomosok 200 milliós házzal , 5 autóval? Mellette modell alkat és egyetemen tanul?


Vagy duci hétköznapi Marcsinak a dohanybolti eladónak ?

2022. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!