Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten könnyű ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten könnyű ismerkedni? Budapestiek. Hogy látjatok milyen a nagyvárosi párkeresés?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobbak az esélyek a nagy számok törvénye alapján. Én így látom. Nekem itt könnyebb :)
2018. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A választék nagyobb az első válaszának tekintetében.

De ugyanakkor ez fordítva is igaz, téged is sok közül kell kiválasztani, tehát adott esetben nem feltétlen jobb, rosszabb is lehet.

2018. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Én régen nagyobb különbséget láttam mint manapság.

Itt is ugyanúgy begubóznak az emberek, amelyik meg ki sem mozdul, az olyan, mintha nem is lenne.

Olvass vissza régebbi kérdésekben, ahol pl. a buszon való ismerkedés volt központi téma.

Hiába utazik itt több százezer ember, ha a személyes ismerkedést kizárják.


A másik a szórakozóhelyek száma. Az nagyobb Budapesten, régen szerettem is, pont emiatt, nemcsak a falusi kiskocsma volt, aztán hello.

De mostanában a jó helyek fele már bezárt, ami maradt, ott hemzsegnek a külföldiek.


Ergo nem látok mára szignifikáns differenciát.

2018. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha zárkózott vagy, akkor nem könnyebb, mint máshol. De azt meg kell hagyni, hogy ha valaki aktívan keres, akkor sokkal több lehetősége nyílik, mivel számos rendezvény, esemény közül választhat.
2018. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisvárosból származom. Én azt látom, hogy az online ismerkedés határozottan könnyebb, gördülékenyebb, gyorsabban megy, míg a személyes nem. Ennek egyszerű oka van. A már említett nagy számok törvénye. Több az ember, többet használnak internetes felületeket erre. Azonban az emberek itt tartózkodóbbak, én pl. nőként nem szívesen állok le idegen férfiakkal csevegni, még nehezebben tudna randira invitálni mondjuk egy buszmegállóban.

Otthon, vidéken az emberek sokkal nyitottabbak, kevésbé "félnek". Ott előbb bólintottam volna rá egy beszélgetésre a szomszédos kávézóban.

2018. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!