Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet egy olyan párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy olyan párkapcsolat, ahol a nő nagyvárosi, a férfi pedig egy kis faluban él?

Figyelt kérdés

Teljesen eltérő környezetből érkeztek. A nő panellakásban él, hozzászokott a nagyvárosi élet előnyeihez, hogy bármit is akar, minden ott van a közvetlen közelében, szeret shoppingolni, szórakozni, programokra járni, a férfi viszont egy pár száz fős faluban él, állatokat tart, kertészkedik, traktort vezet, mulatóst hallgat, stb... A nagyvárosban kellemetlenül érzi magát, mindenre rácsodálkozik, egy plázába szinte fél bemenni. Otthon a falu utcáin viszont igazi vagányként viselkedik, mindenki ráköszön, integetnek neki, "mi újság, Józsi?", stb... A nő jól érzi magát, amikor a faluban van, jól esik neki a falusiak közvetlensége a nagyvárosi ridegség után, de egy idő után hiányozni kezd neki a pörgés, a városi miliő és visszavágyik.


Ha mondjuk két ilyen ember akad össze, szerintetek mennyire működhet köztük egy kapcsolat? Létezhet az, hogy a nő elcsábul és a férfihoz költözik a faluba, vagy a férfi adja fel a gazda-életmódot és fedezi fel a nagyvárost? Vagy halálra van ítélve egy ilyen viszony?



2017. aug. 6. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretik egymást, akkor működhet a kapcsolat. Ha nem, akkor amúgy sem működött volna. A párkapcsolatokban bármi megtörténhet, és annak az ellenkezője is.
2017. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom melyik orszagban elsz de magyarorszagon nincs olyan nagy kulonbseg a varosok, akar a fovaros es a falvak kozott. En eltem par szaz fos kis faluban, panelban, pesten, londonban, megye szekhelyeken es sehol nem volt gondon belole hogy honnan jottem.


Ha csak elkepzeled hogy te vagy nagyvarosi meno lany aki ellatogatott a vadnyugatra akkor nyugodtan kepzelodj tovabb.

2017. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetemben nem működhetne, eleve nem tudnék túllépni azon, hogy valaki fél egy plázába bemenni és nem, nem azért mert én akkora plázacica lennék, hanem mert ez számomra akkora hiányosságokra utal felfedezővágyban, az újdonságok iránti nyitottságban stb, hogy egyből leesne, hogy semmi keresnivalónk együtt, én egy magamhoz hasonló embert szeretnék, nem pedig egy olyat, akinek nekem kell megmutatnom, hogy a faluján túl is van élet, már ha egyáltalán kíváncsi rá.
2017. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a két fél tud kompromisszumokat kötni, akkor igen, egyébként nem. Kompromisszum lehet, hosszú távon, hogy egyikük feladja az addigi életét, vagy hogy választanak egy köztes megoldást (agglomeráció, kertváros).
2017. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem nem. Én nem vagyok falusi, csak egy sima kertvárosi lány, családi házból, kutyákkal és néhány csirkével (de amúgy a fővárosban dolgozom), és nagy gondot jelent, hogy életem párja panelban szocializálódott flaszterkoptató, és ördögtől valónak tartja, hogy füvet kell nyírni és nincs minden 500 méteren belül... Én pedig azt, hogy ne tudjak jólesően fingani a vécén, mert a szomszédot hallom szónokolni alattunk kettővel.


Szerintem aki a plázában meg soppingolásban él, az kalandként eljátszik falun traktorosat két hétig, de tovább nem, és nem fogja bírni a falusi létet. Aki pedig megszokta a falusi szabadságot és nyugalmat, az "zajként" fogja megélni a nagyvárosi futvaszarást és zsivajt. Kivételek persze vannak, de én a saját és környezetem tapasztalataiból indulok ki...

2017. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elcsábulni szerintem. Én is a fővárosban nőttem fel, egy évet laktam vidéki nagyvárosban, a nyaraimat meg gyerekként mindig vidéken, egy nagyon kicsi faluban töltöttem. Szép volt, jó volt, de jobb volt hazajönni. Megtanultam elvégezni a ház körüli munkákat, el tudok látni állatokat, értek annyira a kertészkedéshez, hogy boldoguljak ott, és nem vonyítok, ha kapálni kell vagy valami. De soha nem mennék bele ilyenbe. Itt a lakásom, a barátaim, itt lesz a munkám, mert amiben én dolgozom, arra itt van kereslet... És mikor vidéki kisvárosban éltem, akkor is 2-3 hónap után kicsinek éreztem, holott úgy mentem oda albérletbe, hogy ott akarok majd lakást is. Nekem nem megy az a nyugalom és eseménytelenség, én megőrülök, ha kimegyek az utcára, és nincs ott ember. Ha majd idősebb leszek, biztosan mókás lesz kiköltözni nyugdíjasan, de az előtt a külvárosnál kijjebb biztosan nem mennék. Szép a vidék, jó a vidék, de nem bírnám megszokni azt az életvitelt, és nem a kényelem miatt.


Ha be tudnék járni onnan, akkor oké, de miatta nem fogok életmódot meg munkát váltani, és állatokat tartani. Ha neki az kell, csinálja, de ne úgy menjek már haza a munkahelyemről, hogy még ott is gürizni kell minden hülyeség miatt, mert nem én akartam.

2017. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!