Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mikor veszik észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mikor veszik észre, hogy a netes társkeresésben tanúsított magatartásukkal a pszichopatákat és fuckboyokat jutalmazzák?

Figyelt kérdés

Ugye netes társkeresésben mindig jön az a "jó tanács", hogy ha valaki visszautasít, akkor szarni rá, menj a következőre, ne vedd magadra a dolgot, keress egyből más nőt.


Csakhogy az elutasítás fájdalmas dolog. Ősi ösztönöket idéz, az ősember félelmét, akit kivetett a horda, és aki egyedül pusztulásra van ítélve. Aki mást mond, vagy hazudik, vagy pszichopata.


Na és itt jön képbe, hogy a normális emberek, akikben rossz érzés társul az elutasításhoz, az x-edik ghostingolás vagy matchelés utáni le-se-szarás után torkig vannak a netes társkereséssel és hagyják az egészet a fenébe. Kik maradnak? Akik semmibe veszik az elutasítást, épp azért, mert aki elutasítja őket, szintén semmit sem jelent nekik. Egy húsdarab, amit bármikor le lehet cserélni. Ez pedig az érzelem nélküli pszichopatákra jellemző.


Aztán meg a nők részéről megy a sírás-rívás, hogy nem találni komoly kapcsolatra férfit, meg átverték, kihasználták őket. Pedig pont a túlzott elvárásaik, a "száz férfiból 99-et balra húzok" mentalitás játszik ebben szerepet.


Szóval sírás rívás helyett vagy reálisabban kéne szelektálni, vagy a tinderezés helyett élőben ismerkedni, ahol nem a pszichopatáknak áll a zászló.



2022. okt. 25. 13:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Ti sírtok itt állandóan nem a nők!
2022. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Nincs 2 értelmes a netes társkeriken. Csak az ember lánya nem adja fel hátha 100 ból majd az az egy.
2022. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
A másik nektek minden sikeresebb pasi vagy aki nem luzer az pszichopata. Nem ti vagytok gyökerek, ááá dehogy!
2022. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
És mi van azokkal a nőkkel akik nincsenek és soha nem is voltak fent netes társkeresőn? Érdekes, valahogy nekik is lesz/van párjuk.
2022. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

"Csakhogy az elutasítás fájdalmas dolog."


Édes Istenem! Gondolkozz már! Már miért kéne igent mondani bárkinek is, mert ráböksz???? Nem a piacon vagy, ahol leveszed a neked tetsző árut a polcról és megsértődsz, ha nemet mond.

2022. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Jó, akkor még egyszer leírom, aztán az összes hasonló kérdéshez már csak másolgatni fogom.

Hátha egyszer megértitek.


Szóval...

Ideologizálhatjátok akárhogy, járathatjátok a virtuális szátokat reggelig, kitalálhattok még 4747465647839343984 okfejtést, akkor sem fogok SOHA AZ ÉLETBEN esélyt adni olyannak, aki nem tetszik maximálisan. Más nő sem fog, ha kicsit is normális. Teljesen mindegy, hogy netről van szó, vagy nem.

Bőven van férfi, aki megüti a mércét külső terén, és belsőre is végtelen nagyságrenddel jobb, mint az ilyen kérdések kiírói + a hozzá hasonlók. Akár tetszik, akár nem, bőven van. Nem kell sírni-ríni, és az egy általatok kreált hazug dilemma, hogy vagy a "puncink" után megyünk, jó pasit választunk, aztán jól megégetjük magunkat VAGY választunk egy rendes pasit, aki csodálatos lélekben, csak nem akar rá annyira nedvesedni a punci. A valóságban nincs ez, csak tudni kell szűrni.


Én elhittem ezt a mesét fiatal lányként, és odaadtam magam egy olyan srácnak, aki soha nem vonzott külsőre, de a "legjobb barátom" volt.

Undorodtam az egésztől.

Soha többé, egy ujjal sem fog hozzám érni olyan férfi, aki nem az a bizonyos 100-ból 1 és kész.

Ha idetéved 25 alatti leányzó, nekik is maximálisan ezt javaslom, hogy tegyenek így. Soha ne adjatok esélyt olyannak, akit nem akartok teljes mértékben és fejtörést okoz!


Amúgy az, aki egy idegen nő általi elutasítást semmibe vesz (pláne a neten), nem pszichopata, hanem józan.

2022. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem mondanám fájdalmasnak, legalább is nem úgy, mint mondjuk ha a párod megcsalna. Hisz egy idegen utasít vissza. Ez fájhat az egodnak, az önbecsülésednek, de a lelkednek nem. Max. ha beképzeltél valami kötődést pár üzenetbe.
2022. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Hajjátok nők!!!

Vegyètek mán' magatok èszre!;!

Kapjàtok magatok össze, mer' így jön a rívás

2022. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Jajj, már megint kiderül, hogy a lúzer inci-fincik lennének a tökéletes pár :D
2022. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

6-os nagyon nagy igazságot írt, minden szavával egyetértek. Nekem is az első kapcsolataim között volt olyan akihez nem vonzódtam 100%-osan és végül mégis belementem, de teljesen megbántam. Azóta sosem tennék ilyet.


Azért szerintem egy huszonéves lánynak elég nagy választási lehetősége van jó pasikból. Szerintem én egy csinos lány vagyok, de semmi különleges csak annyi, hogy adok magamra és foglalkozok magammal, sportolok, egyetemre járok. Egyszer elkezdtem húzgálni a Tindert és több száz matchem lett nem túl sok idő alatt. Naponta írkálnak az instagramon full idegenek, akikről azt se tudom kicsodák, pedig privát a profilom. A legtöbbjük ilyen-olyan szövegekkel randira próbál hívni. Az egyetemen minden héten van olyan alkalom, hogy valaki odaül hozzám beszélgetni, vagy leszólít a kávézóban.


Így kb naponta, hetente egy csomó pasival találkozok a "kínálatból", de ha nem érzem hogy megfogna valamelyik úgy nagyon igazán, akkor inkább az egyetemre meg saját magamra fókuszálok és jól elvagyok kapcsolat nélkül és addig ki is húzom amíg nem jön egy olyan pasi aki tényleg megmozgat. Mind barátság extrákkal mind pedig komoly párkapcsolatra találtam már több minden szempontnak megfelelő srácok, csak egyszerűen ki kellett várnom türelmesen, addig pedig nem foglalkoztam az olyanokkal akik nem keltették fel túlzottan az érdeklődésemet.

2022. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!