Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha albérletes a 30 as szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha albérletes a 30 as szingli férfi az is marad?

Figyelt kérdés
Összejönnél albérletben lakó emberrel?
2022. okt. 26. 15:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9


Budapest. Felújítandó de jobb féle lakás. 3 szoba. Egyedül él. Nincs esélye később se saját ingatlanra.

2022. okt. 26. 16:08
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézz már szét hányan laknak albiba és hánynak van nője!
2022. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
11: Kisebb vagyont kiadsz az albérletbe, miközben féláron szerezhetnél minigarzont, félretett pénzből meglenne az önerő hitelre, 5-10 év múlva vehetnek saját lakást hitelből.
2022. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%
30 éves korban miért nincs lakása? Magyarországon támogatja a kormány a lakásszerzést.
2022. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
Összejötem, hozzámentem és 4 évvel később közös házat vettünk. Persze, a férjem nem egy gyakorin picsogó rinyagép szerencsére.
2022. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én anyámmal lakom egy házban. Jó pár nő akart velem már összejönni.

Nem feltétlen van összefüggés a 2 között.

Pláne, ha abból indulsz ki, hogy 30 felett már egy csomó elvált van gyerekkel. Nekik az albérlet is jó, ha van hova menni.

2022. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én mamahoteles vagyok és lefosom ki mit gondol erről. Volt egy barátnőm akivel hajlandó lettem volna külön költözni ,de ő nem akart mert itt minden kész pcsa meleg volt. Hàt igen a nők is szeretnek beleülni a készbe amiatt lett ez a magy mamahotelezés. De az màr büdös nekik hogy közös erővel kialakìtsanak a pàrjukkal egy külön életet! Álszent szajhák màr bocs és még mielőtt le inceleztek ezt nem mindenkire értem aki nőből van , tisztelem a normàlisakat csak abból levés van manapság!!
2022. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!