Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akiknek bejön Puzsér Róbert mint férfi?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 16:40
A kérdező szavazást indított:
A személyisége miatt nem, amúgy volt már hasonló KÜLSEJŰ csóró párom.
A személyisége miatt nem, amúgy volt már hasonló KÜLSEJŰ gazdag párom.
Személyiségre bejön, külsőre nem tetszik. De adonisz külsővel azonos személyiségre bejönne.
Egy az egyben bejön, külsőre is tetszik. De csak mert ő a Puzsér Róbert
Egy az egyben bejön, külsőre is tetszene akkor is, ha 200 ezret kereső tanár lenne egy kis garzonlakásban.
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Pottyondy Edina
2022. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Sz. Rita


[link]

2022. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Isten mentsen! De a humorát bírom (sörözős havernak elmenne) :D
2022. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kifejezetten tetszett a külseje, amikor pár éve nagyon le volt fogyva és hosszú volt a haja. A személyisége annyira nem nyerő, hiába értek vele sok dologban egyet. Nekem ez a stílus sok, a csendesebb és szolidabb férfiak jobban bejönnek.
2022. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pottondy Edina
2022. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a külsejével semmi bajom. Az a kategória férfiban, akit egy ügyes nő jó pasivá alakít gyorsan és észrevétlenül, függetlenül attól hogy semmi stílusa külsőségekre értve. Tény, hogy nem egy trendi fazon, de ez apróság. Kicsit rendezettebb haj, szakál és ruházat, jelentősen javítana rajta. Szerintem ahogyan kiáll az igazáért, attól férfias. Teljesen mindegy, hogy szerintem igaza van vagy sem, ahogyan felvállalja a véleményét, az nem jellemző az emberek többségére. Én kedvelem a hülye retorikáját. Sok dologgal egyet is értek, persze nem mindennel. Ami viszont bizonyos, hogy ő az, akivel nagyon nehéz lehet együtt élni. Szerintem végletekig szélsőséges, ha valamiben akár csak vélt igaza is van. Kár, hogy nem veszi észre, hogy kicsit közérthetőbb forgalmazással több ember értené meg, miről is beszél.
2022. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!