Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van segítő szándékú ötletetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van segítő szándékú ötletetek?

Figyelt kérdés

Előre kérem,sértegető szándékkal ne írjatok!Köszi!

Szeretnék ismerkedni extrém túlsúlyos nővel,mert ők az eseteim.Minél nagyobb,annál jobban tetszik.Társkereső oldalakon nincsenek ekkora hölgyek.

Utcán sem nagyon látni,leszólítani amúgy is kellemetlen.

Valakinek ismerősi,baráti körében esetleg? Más tipp?



2022. okt. 28. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Na, már megint te. Nem unod még?
2022. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ötletünk sincs.
2022. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Facebook? Munkahely? Ectrém túlsúlyos nőből az én munkahelyemen pl sok van.
2022. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Az én munkahelyemen egy sincs sajnos. Az extrém túlsúlyos nálam kb. 180-200 kg-ot jelent.
2022. okt. 28. 14:38
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ilyen nőt is ismerek.
2022. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
200 kilósan szerintem otthon. Nekik már komoly egészségügyi problémáik vannak, fájdalmakkal élnek együtt, nehezen mozognak. Nyilván nem fognak az utcán vagy nyilvános helyen sétálgatni. 200 kilós ember már undorító. Lehet lepontozni, de ekkora plusz súly egyszerűen egészségtelen.
2022. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Természetesen elfogadom a véleményedet.Biztos nem egészséges az ekkora súly.

Abban tévedsz,hogy az ekkora nők mozogni sem tudnak.Évekkel ezelőtt volt egy közel 200 kg-os kedvesem.Bejárt dolgozni/ülőmunkát végzett/,sokat sétáltunk,nyáron úsztunk,otthon főzött,takarított stb.Az sem igaz,hogy undorító.Lehet ápolt,öltözhet csinosan,lehet kedves stb.Én imádtam!

2022. okt. 29. 06:24
 8/10 anonim ***** válasza:
USA
2022. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
6osnak én 170 kiló (férfi mielőtt kapnám a privátokat) vagyok és még bőven nem a "fájdalmakkal élnek együtt, nehezen mozognak" kategória vagyok és ha arról van szó tudok sportolni is (az egészségügyi probléma jelen van ezért a súly, de hát mindenki ezt mondja. Interneten meg nem érzem lényegesnek bizonygatni ezt a részt)
2022. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az USA messze van,tudom nekem az lenne a Kánaán.A 9.válaszolóhoz csatlakozva:van egy 150 kg körüli ismerősöm,hetente jár el focizni a haverokkal.Eléggé képben vagyok,aki már mozogni is alig tud az 250 kg felett kezdődik.
2022. nov. 1. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!