Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi udvarlása miatt depressziósok lesztek?

Figyelt kérdés

Kaptam egy olyan visszajelzést, hogy egy nő akivel kedvesen el szoktunk beszélgetni, depresszióba zuhant amiért “egy ilyen mint én” elhívta randira. Harmincas, nagyon kedves, telt testalkatú, nagyon csinos nő. Udvarias voltam, mosolyogva, kedvesen vettem tudomásul a visszautasítást, még mondtam is, hogy remélem azért fogunk még beszélni. Szegény nő teljesen kibukott, hogy hosszú idő után csak egy ilyen hívta el randira mint én. Gyerekei vannak, régóta egyedülálló, egy normális külsejű, jó kiállású, magas férfire várt volna. Én kb Quasimodo vagyok külsőleg és 170 cm. Nem is szokott barátnőm lenni, pontosabban még nem volt.

Bűntudatom van most emiatt! Hogyan javíthatnám ki ezt a hibámat? Azt már elhatároztam, hogy többet nem teszek ilyet, mert csak rossz vége lesz.


2022. nov. 2. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ez eleg kamu
2022. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem hibáztál, nem tehetsz róla hogy ronda vagy.

Megpróbáltad, nem sikerült, kész.

Nem kell vele beszélned többet.

2022. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez igaz, akkor elég gusztustalan az a nő, hogy így kezelt téged. Udvariasan is el lehet utasítani egy meghívást.
2022. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ócska kamu.

Kulcsszavak:harmincas, telt, gyerekei vannak, normális külsejű, jó kiállású, magas, Quasimodo, 170cm.

Incel vince, valami jobbat találj ki. Ez uncsi.

2022. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!