Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, akik társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, akik társkeresőn próbálkoztok, milyen sűrűn találjátok szembe magatokat kimondottan zaklató, sőt ijesztő alakokkal?

Figyelt kérdés
Mert én életemben először regisztráltam, kb egy hete, de már a másodikba futok bele..

2022. nov. 2. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Én gonosz puncicákkal szoktam találkozni.
2022. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

1#

Akik aranyásók és a férjük munkamániás és impotens étteremvezetők.

2022. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gymnospermatophyta ***** válasza:
24%

Nyilván vannak és lesznek is ilyenek, akik többször próbálkoznak. Nem bírják felfogni a nem-et stb. Ilyenkor szerintem lehet jelenteni vagy tiltani az illetőt, hogyha átlép egy bizonyos határt és idegesítő lesz.


Én is volt, hogy Tinderen látott lányokra írtam instán vagy FB-n, mert jobbnak ítéltem a közeget, s mivel nem kaptam reakciót írtam még egyszer. De ez 2 üzenetben ki is merült pont azért, mert zaklatni mégse szeretném, még ha nem is jut el hozzá adott esetben az iromány.


28/f (remélem nem gond, hogy így is írtam)

2022. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy normális és igényes profilt megcsinálsz és jól megválogatod az embereket kiket húzol jobbra akkor nagy részben szűrhető.

De persze emellett is vannak mindig egy-két ilyen ember, aki csak szex miatt ír vagy pl nem válaszolsz mert úgy látod vagy nincs téma vagy nem érdemes válaszolni mert látszik hogy baj van és azt szoktam észre venni hogy az ilyenek még azért próbálnak írogatni reménytelenül.

És második alkalomra se esik le, de még, még írogat de azt is már olyan sajnáltatós hangnemben teszi.

Az ilyeneket egyből tiltom is, mert nincs türelmem már ehhez.

Meg inkább az szokott lenni, hogy beszélgetést kezdeményez, de úgy hogy egyetlen üzenet váltásotok sem volt és megírná hogy dugna de elég cringe módon.

Én akkor megírom hogy hát ez elég gáz volt és van aki nem érti és visszakérdez hogy hát de miért.Az emberek nem veszik magukat észre.

N

2022. nov. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Kb hasonló rendszerességgel. Kétnaponta-hetente. A durvábbak kb félévente fordulnak elő, de azt úgy kell elképzelni, hogy kiderítik a teljes nevem és megkeresik a céget, ahol dolgozom vagy a termet ahova edzeni járok és a bejáratnál tobzódnak meg távolról figyelnek. A többségük nem veszélyes, csak kibszott creepy.


Minden fiókod legyen privát, a linkedin, az insta, a fbn az összes személyes infó... Minden.

2022. nov. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

mikor aktív voltam heti 2x tuti valami agyamentbe akadtam össze


de én nem a saját nevemen ismerkedtem és semmi személyest nem mondtam az összes a körülményemet érintő kérdést offoltam így ha akart volna sem talál meg ...

2022. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!