Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyekkel indul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel indul a párkeresési versenyben manapság egy negyvenes, elvált demiszex' nő, akinél a puding próbája nem az evés?

Figyelt kérdés
Valahogy azt érzem, nem az ilyenekért folyik a harc :)

2022. nov. 3. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Rosszakkal….. 40 éves 😀
2022. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mások által csinosnak, szépnek mondott, és fiatalabbnak néz ki...Az aggasztóbb, hogy nagyon demi'...
2022. nov. 3. 11:29
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Most az, hogy épp milyen divatos jelzőt aggat magára, tök mindegy. Ha alapból csinos, kedves nő, aki szeret lassan haladni a szexben, az nem akadály annak, aki komoly kapcsolatot keres. Mármint nyilván egy határig, azért éveket senki nem fog várni rá.

Fontosabb kérdés pl, hogy gyereke van-e.

2022. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Barátkozni kell, szép lassan építeni a kapcsolatot, akkor lesz eredménye is :)


- Egy demi' nő (én vagyok az antiszocialitás szobra, de így is összejött)

2022. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A gyerek nagykorú.
2022. nov. 3. 11:41
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Meg kellett néznem, hogy ez mi is akkor. Ha azt jelenti, hogy erős érzelmi kötődés nélkül nincs szex, akkor nőknél azért ez nem túl ritka. Sőt. Sanszos, hogy én is ez lennék, de #3al értek egyet, feleslegesen nem címkézem magam.

És az #1nek is igazat kell, hogy adjak, a negyvenes a nagyobb gond.:)


Egy negyvenes nő, aki olyan, amilyen

2022. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4

Hol próbáltad az ismerkedést?

2022. nov. 3. 11:43
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Igazából sehol. Bár mindenképp szerettem volna idővel párt, később gyereket és úgy általában egy szép életet, annyira nem mozgatott meg a romantika :D Tulajdonképpen aszex voltam.


A párom egy évfolyammal alattam volt a gimiben. Jófej volt, szívesen lógtam vele, hamar a legjobb barátom lett (ő szerelmes volt belém, de sosem nyomult). Így egy idő után szerelemmé mélyült a barátságom.

2022. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Én is most olvastam utána ennek a kifejezésnek, durva hogy manapság már mindent felcímkéznek, szerintem ez volna a normális beállítottság nem a ma divatos őrület ami a "húspiacon" folyik. Akiknél a második randin már elvárás a szex azok ne csodálkozzanak hogy teljesen kiégnek 35 éves korukra. Viszont az a gond hogy tényleg ez a divat most szóval az biztos hogy sok férfi ki fog esni nálad a rostán. A csodákban nem nagyon hiszek, próbálkozz, aztán a nagy számok törvénye alapján majd akad valaki akivel meg lesz a közös nevező. 41F
2022. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#6

"...erős érzelmi kötődés nélkül nincs szex, akkor nőknél azért ez nem túl ritka. Sőt."


Hmm...Férfiak tapasztalata nagyon érdekelne-e téren, mert én ezt máshogyan látom.

2022. nov. 3. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!