Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A puding probája az evés, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puding probája az evés, ez miért nem igaz olyankor mikor nem akarsz esélyt adni a másiknak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez szerintem párkapcsolatra sehogy sem igaz. Én nem jönnék össze úgy valakivel, hogy majd meglátjuk mi lesz. Azért ismerkedik, randizik az ember, hogy meglássa milyen is a másik. Ha így nem érzed, hogy vele akarsz lenni, akkor mi változna meg attól, hogy fogjátok egymás kezét, meg van testiség? Talán a szextől (ha jó) kialakulna egy kötelék, de ez a kötelék nem érzelmeken alapulna.
2011. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Shai-Hulud ***** válasza:
Aki nem éhes, annak hiába kínálod a pudingot, nem akarja megenni.
2011. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
csak sajnos a világ úgy van kitalálva hogy mindig azt bántják aki éhes.
2011. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
bocs azt nem irtam ugy értem h mikor beszéltek érződik h sok mindenben egyeztek
2011. dec. 5. 16:32
 5/22 anonim ***** válasza:
A puding próbája valóban az evés, de a puding nem egy létszükséglet. Azaz, nem egy alap-élelmiszer mint a kenyér. A nők is így nem kell hogy fontosak legyenek. A nő a férfi számára hobbi s szórakozás kell legyen, nem egyéb.
2011. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az ismeretség az esély, a kapcsolat az eredmény.
2011. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Aki nem éhes, annak hiába kínálod a pudingot, nem akarja megenni."


Aki éhes az se mindegy milyen pudigon eszik. Sajnos vannak válogatósak ugye és amikor valamit nem akartam megenni azt mondták nekem mindig, hogy "finyás". Hát én is így tudom jellemezni azokat akik nem tudnak adni esélyt másnak. Azaz finyásak.

2011. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők soha nem adnak esélyt annak, aki külsőre nem jön be nekik, bármilyen sok dologban is egyeznek.
2011. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64% csúnyafiú, már megint itt vagy? :D
2011. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Shai-Hulud ***** válasza:

#8

Miért csak a nőkre mondod ezt? A férfiak pontosan ugyanezt teszik. Vagy te mennyi esélyt adnál az alábbi hölgynek?

(Hiszen a puding próbája az evés, nem?)

[link]

2011. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!