Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miert tagadjak a penz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert tagadjak a penz es egzisztencia fontosságát a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Mindig ha itt egy kerdezo valamilyen uton modon leírja h milyen anyagi szinten ami jónak mondható van akkor erdekes modon leírjak nem ez erdekeli őket.


De ha valaki azt írja h mondjuk csak nettó 270 a fizuja es mammahoteles akkor egybol leírjak h xy anyagi szint alatt nem kezdenek pasival.



Most akkor mivan? Számít vagy nem számít?


Ha nem számít akkor miért nem elég átlagos fizu.


2022. nov. 4. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem tagadják, csak másképp fogalmaznak. "Diplomás partnert keresek." És a diploma, az nem műv.töri, vagy tanítóképző persze.
2022. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ti miért csak végletekben tudtok gondolkodni? Nem tűnt még fel hogy semmi értelme? XDDD
2022. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen végletekre gondolsz? nem értem
2022. nov. 4. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha azt írom, hogy nem számít a pénz, úgyse hiszi el senki. Ha leírom, hogy igenis számít (ezt le is szoktam írni), akkor aranyásó r.banc vagyok.

A nyuszi meg a sapka esete. Itt már teljesen mindegy, hogy mit írsz, neked fognak esni.

2022. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert már annyira elvitték egy boszorkányüldözés irányba és disztingválni kellene tudni. Nem mindegy hogy valaki nettó aranyásó vagy csak valamilyen szinten igenis számít, hogy az egy épkézláb férfi legyen, biztos háttérrel, akire lehet támaszkodni és nem nyíg meg fél attól, hogy valaki csak a pénzt látja benne, mert eleve nem csak azt lehet meglátni benne. Valahogy érdekes, hogy csak a csórók félnek ettől és bajuk, hogy egy nőnek ez is fontos, a többiek nem és talán tudják is, hogy mást is tudnak emellett nyújtani. Aztán vannak, akik ezzel akarnak csak megfogni vagy tartani egy nőt, az gàz valóban.
2022. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én aztán nem tagadom. 🤷🏽‍♀️
2022. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem véletlen a rengeteg válás, anyagi alapon nem lehet a végtelenségig kapcsolatot fenntartani. Ha nincsenek érzelmek, akkor értelmetlenné válik az egész.
2022. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Olyanok vagytok, mint az anorexiás lányok. Ha valaki azt mondja, hogy nem kövér, akkor biztos hazudik, ha meg azt, hogy igen, akkor megmondtam!
2022. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!