Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig voltatok egyedül, amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig voltatok egyedül, amíg megtaláltátok a párotokat? Illetve hogyan ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés

2022. nov. 6. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

20 évesen volt az első barátnőm (tanfolyamról) - ez 4 évig tartott - majd ezt követte 3 év egyedül, próbálkoztam mindenhol de senkinek nem kellettem.


27 évesen megismertem a 2. barátnőmet (neten) / páromat - 1 év után összeköltöztünk, több mint 4,5 évig voltunk együtt.


Majd elég hamar 33 évesen (munkámból kifolyólag) viszonylag hamar megismertem a 3. páromat ...ez 1 évig se tartott.


Most 4 éve nem találok senkit, illetve engem sem talál meg senki.


És elárulom, hogy kész csoda, hogy ez a 3 is összejött, mert abszolút nem tetszik amit a tükörben látok.

2022. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

18-20 középsuliból (2 év),

fél évig semmi,

21-25 egyetemről (5 év),

7 évig semmi,

31-32 melóból (1 év).

Aztán most kezdődik megint az évekig tartó semmi, hát k*rvára le vagyok hangolva. Pacsi #1-es.

2022. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap, munkahelyen. első volt, jobbat nem is kívánhattam volna. 5 hónapja semmi.
2022. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
20 évesen jöttem össze az első párommal. Még együtt vagyunk
2022. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21 évesen lett először és utoljára barátnőm. Ez a kapcsolat majdnem 3 évig tartott és most már és fél éve véget ért, azóta semmi. 99% eséllyel ez így is marad a jövőben is mert azóta rohadtul leromlott a külsőm.
2022. nov. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5. állj neki edzeni és akkor van esély. 😊
2022. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az edzéstől mi változna? Nem lettem kövér, abszolút nem vagyok hízásra hajlamos.

Kb. 22 éves koromban elkezdtem kopaszodni és "eszméletlen sebességgel hagyták el a hajszálak a fejemet", ezen nem hiszem ,hogy segít az edzés.

Valamint elkezdtek darabokra törni a fogaim, ezen mondjuk túlvagyok szerencsére, idén sikerült emgcsináltatnom úgy ahogy az összeset.

Aztán tavaly 1 év leforgása alatt félig kifehéredett a szakállam, amit totál nem értek mitől történt.

Szóval most úgy nézek ki 28 évesen mintha legalább 40 lennék...

2022. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!