Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hittem megtaláltam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem megtaláltam az igazit,de egyedül maradtam 4 hónapos kisfiammal,én szakitottam,páromról nagyon sokminden kiderült,pl drog,több milliós tartozások. Félek hogy nem találok társat,félek hogy egyedül kell felnevelnem a kisfiam. ?

Figyelt kérdés

Amíg nem lettem terhes álomba illő volt a kapcsolatunk.

Mikor kiderült h terhes vagyok eljárt bulizni,napokra eltűnt. Minden pénzét szórakozásra költötte

Mit tegyek hogy túllépjek ezen.

Nem tudom miért érdemeltem ezt?


2021. ápr. 7. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos beválasztottál.

Hagyd ott.

Első pár hónap lesz nehéz.

Majd találsz normális férfit.

2021. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát még egyenlőre nagyon kicsi az a baba, valószínűleg időd sem lenne találkozni mással, sőt elég sok korlát is van ugye.


De nagyon sok egyedülálló gyerekkel rendelkező fiatal anyuka talál társat.


Persze van akinek nem sikerül, van aki csak szexre kell a pasiknak.


Azért van esélyed, ha nem vagy öreg, nem vagy ronda, az exed nem egy erőszakos állat aki majd mindig megjelenik és problémázik miért van valakid, nem hátrány ha képes vagy eltartani magatokat. Szóval ez előny.


persze talán mostanában egyszerűbb lenne ha van lehetőség hazamenni szüleidhez.

2021. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem érdemelted
2021. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mármint hogy ez történjen veled
2021. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Vissza költöztem a szuleimhez.

Persze nem most gondoltam h szeretnek valakit,idővel,később. Csak attól félek h nehéz lesz.


El tudom tartani magunkat.

2021. ápr. 7. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Szomorú, de nincs más hátra, mint előre.
2021. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nehéz lesz találni, de nem lehetetlen. 40 alatt kevés férfi van aki más gyerekét elfogadja. Én sem fogadnám el, inkább maradok egyedülálló. De szerencsére különböznek az igények, így ha nem is gyorsan, idővel biztos találsz valakit aki elfogad.
2021. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnos az eseted elég gyakori, sok egyedülálló anyuka van és a mai világban nem hiszem, hogy ez egy ismerkedést gátló dolog. Aki igazi ffi és szeretni fog, elfogad úgy, ahogy vagy: szőröstül-bőröstül és gyerekestül.
2021. ápr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bízom benne. Sajnos elég bizalmatlan voltam korábban is a férfiakkal szemben. De ezek után még nehezebb lenne újra hinni.
2021. ápr. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!