Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokáig voltatok egyedül, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokáig voltatok egyedül, mire megtaláltátok azt a férfit, aki mellett el tudnátok képzelni az életeteket?

Figyelt kérdés
Az a valaki olyan volt,akire mindig is vágytatok?
2012. márc. 7. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
jav:tudtátok
2012. márc. 7. 21:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem sose találom meg azt a férfit aki viszont el tudja képzelni magát mellettem.
2012. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia!5 évig mondjuk úgy egyedül voltam (komolytalan jelentkezők,bulik) és amikor már kezdtem feladni akkor bukkant elő a semmiből.Az biztos,hogy előtte "görcsösen" szerettem volna már megállapodni, pedig fiatal voltam (érettebb vagyok talán a koromnál)s amikor már semmit nem szerettem volna, az ölembe pottyant a lehetőség. Mindig is ilyen férfit kerestem, benne teljesen megtalátam a másik felem.Tökéletes pasi viszont nincsen, ő is megbotlott, ami hagyott némi sebet, de a szerelmünk begyógyította.
2012. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen. én többször is voltam sokat egyedül. három nagy szerelmem volt, ebből kettő volt a realitások talaján is hozzám illő. én személy szerint nem hiszek abban, h van igazi, s az egyetlen személy. mindketten olyanok, amilyenre én mindig is vágytam. ebből az egyik értelemszerűen múlt idő, mert egy téren sajnos nem passzoltunk... a jelenlegi páromnak is vannak hibái, ahogy nekem is. én hiszek abban, h ha alapvetően olyan, amilyet szeretnél, önzetlenül szeret és te is őt, akkor a többi dolgon már lehet dolgozni, változni, kompromisszumra jutni.
2012. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem találtam még meg,mindig van valami gubi.Lassan már el se tudom képzelni hogy megjelenik..
2012. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt mondanám,hogy sok rossz kapcsolaton voltam túl. Sok szívatos pasin.

Amikor a férjem megismertem, nem mertem hinni, bízni. Furcsa volt,hogy ha megbeszélünk egy randit,akkor eljön.

Sokáig nem is tudtam mit kezdeni ezzel a normális pasival.

Aztán szerencsére sikerült!:)

2012. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó:Ezzel én is így vagyok.

Én hiszek az igaziban,már csak abban reménykedek,hogy el is jön:)

Írjatok még,ha van mit elmesélni:)

2012. márc. 7. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne már, van olyan hülye aki nem megy el egy megbeszélt randira??? Te jó ég.
2012. márc. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!