Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkoznál úgy valakivel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznál úgy valakivel, ha a másikat nem igazán érdekli a dolog?

Figyelt kérdés

Már többször futottam bele olyan szituba, hogy nem lehet valakivel normálisan megbeszélni egy találkozót (barátok esetében is volt ilyen), tehát pl. nagyon soká válaszol, vagy nem képes megmondani, melyik nap/hánykor lenne jó neki, vagy nem ajánl program ötletet sem, stb.

Pedig ő mondja, hogy találkozzunk...


Nem tudom eldönteni, hogy én vagyok vajon túl sértődékeny? Én nem szeretem ezeket annyira lazán venni. Persze, néha van olyan, hogy valakivel spontán összefutunk, de alapvetően szeretem tudni előre, mi lesz, mert akkor úgy tervezem a hetemet.

És ilyen esetekben úgy érzem, a másik nem igazán szeretne látni.. Ha semennyire nem erőlteti meg magát.


2022. nov. 7. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jönne le, nem is igazán érdekli mi van velem, annyira nem is akar találkozni, stb.

Engem eleve mindig amolyan "szánalomból" hívtak magukkal a baráti társaságok, hogy na jó gyere te is.. így erre érzékeny vagyok. Ha úgy érzem nem látnak szívesen, nem megyek. 😃

2022. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugy veszed, hogy ez nem lazasag, hanem igenytelenseg, akkor maris helyere kerul minden dolog.
2022. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt most úgy képzeltem el, hogy ő mondta, hogy találkozatok, de a kidolgozás az neked jutott...

Persze, ugyanúgy játszhat ez mellett a nem törődömség és,hogy nem érdekled eléggé.

2022. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!